GM Tabletlerde Ekran fotografı çekme?

Kodla Büyü

mutlucan

Süper Üye
Süper Üye
kılıfın dışından kapatmaya çalışırken kazara bir kaç kere ekran görüntüsünü aldım ..
açma kapama ses açma kapama düğmelerinden ikisine beraber basınca oluyor muhtemelen..
hangisi olduğunu tam çözemedim..
bilen var mı?

normelde cep telefonlarında tuş kiliti tuşu ile menü tuşuna birlikte basıldığında ekran fotoğrafını çekiyordu.tablette de buna benzer bi şeydir.

telefonda önce kilit tuşuna ve hemen ardından da ses kısma tuşuna basınca oluyor hocam.bildiğim kadarıyla tablette de ses tuşları ile power tuşu yanyana.önce power tuşu ve beklemeden hemen ardından da power tuşuna yakın olan ses tuşuna (kısma tuşu büyük ihtimal) basın bi ;)

ha evet onu söylemeyi unutmuşum.açma tuşunun hemen ardından kısma tuşuna basıp aynı anda basılı tutacaksın.yani ayrı ayrı değil.

escalepion' Alıntı:
ha evet onu söylemeyi unutmuşum.açma tuşunun hemen ardından kısma tuşuna basıp aynı anda basılı tutacaksın.yani ayrı ayrı değil.
Dediklerinizi denedim hocam ekran görüntüsü alınamıyor

etab 4 tablette kapatma ve ses kısma tuşuna aynı anda basıyorsun ve 1-2 saniye bırakmıyorsun. O zaman çekip galeriye kaydediyor

tabletlerin kullanım klavuzunda mevcut screenshot olayı..arkadaşların söylediği gibi yapılıyor.

Geri