GM Discovery google play indirme problemi

Kodla Büyü

fat32man

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar discovery telefonum var. Google play dan uygulama indiremiyorum. İndiriliyor diyor ve öylece kalıyor. İnternette birçok çözüm yolu var hiçbiri işe yaramadı. Bu sorunla karşılaşan ve çözen varmı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam aynı sorun benim telefonda da oldu ne yaptıysam çözemedim, zaten telefonum da durduk yere kapandı daha da açılmadı garanti de bitti bir daha gm tövbe.... :? :? :?

Ben bu problemi VPN kullanarak aşıyorum hocam. Uygulama inmediği zaman psiphon kullanarak indiriyorum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben sürekli yetersiz bellek uyarısı alıyordum ram yetmiyordu .ama sizin gibi olmadı hiç benimkinde. 3 sene oldu telefonu alalı artık nazlanıyor :)

hocam psiphon yükledim başka vpn lerde denedim ama olmuyor. indiriliyor diyor kalıyor.

oymen' Alıntı:
Ben bu problemi VPN kullanarak aşıyorum hocam. Uygulama inmediği zaman psiphon kullanarak indiriyorum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekran açık kalma süresini en uzuna getirin. bende işe yaramıştı.
yetersiz depolama alanı diyorsa da ayarlar-uygulamalar dan uygulamaları seçin önbelleği temizle deyin.

Bende de aynı durum vardı. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Bir süre normal çalıştı, sonra tekrar aynı şey oldu. Paused deyip kalıyordu. Sonra uygulamalardan Google play hizmetlerini durdurup, Google play hizmetlerinden güncellemeleri kaldırın.(verileri temizleyin, sadece güncellemelerini kaldırın. ) Google play store uygulamasını güncelleyin. Google play store uygulamasını güncellemesi farklı. Google play store uygulamasına girip ayarlarda derleme numarasına bastığınızda, "bir süre sonra Google play store guncellenecek" diyor ve gerçekten bir süre sonra güncelliyor. Sonra da Google olay hizmetleri güncellenir. Ama hizmetleri güncellemeden önce uygulama indirip indirmediğini kontrol edin. Eğer indirme işleminde tekrar sorun çıkarsa telefonu yeniden başlatmak ta işe yarayabiliyor. Bir de play store uygulamasında indirme ayarlarını da yapın. Umarım işe yarar.

Geri