Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

GM Discovery google play indirme problemi

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Uygulamaları' kısmında fat32man tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. fat32man

fat32man Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar discovery telefonum var. Google play dan uygulama indiremiyorum. İndiriliyor diyor ve öylece kalıyor. İnternette birçok çözüm yolu var hiçbiri işe yaramadı. Bu sorunla karşılaşan ve çözen varmı. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. yeymir23

yeymir23 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam aynı sorun benim telefonda da oldu ne yaptıysam çözemedim, zaten telefonum da durduk yere kapandı daha da açılmadı garanti de bitti bir daha gm tövbe.... :? :? :?

3. oymen

oymen Site Gezgini

Ben bu problemi VPN kullanarak aşıyorum hocam. Uygulama inmediği zaman psiphon kullanarak indiriyorum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. quashpack

quashpack Aktif Üye

Ben sürekli yetersiz bellek uyarısı alıyordum ram yetmiyordu .ama sizin gibi olmadı hiç benimkinde. 3 sene oldu telefonu alalı artık nazlanıyor :)

5. fat32man

fat32man Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam psiphon yükledim başka vpn lerde denedim ama olmuyor. indiriliyor diyor kalıyor.

6. rehberci41

rehberci41 Üye

ekran açık kalma süresini en uzuna getirin. bende işe yaramıştı.
    yetersiz depolama alanı diyorsa da ayarlar-uygulamalar dan uygulamaları seçin önbelleği temizle deyin.

7. muharremyildiz

muharremyildiz Seçkin Üye Seçkin Üye

Bende de aynı durum vardı. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Bir süre normal çalıştı, sonra tekrar aynı şey oldu. Paused deyip kalıyordu. Sonra uygulamalardan Google play hizmetlerini durdurup, Google play hizmetlerinden güncellemeleri kaldırın.(verileri temizleyin, sadece güncellemelerini kaldırın. ) Google play store uygulamasını güncelleyin. Google play store uygulamasını güncellemesi farklı. Google play store uygulamasına girip ayarlarda derleme numarasına bastığınızda, "bir süre sonra Google play store guncellenecek" diyor ve gerçekten bir süre sonra güncelliyor. Sonra da Google olay hizmetleri güncellenir. Ama hizmetleri güncellemeden önce uygulama indirip indirmediğini kontrol edin. Eğer indirme işleminde tekrar sorun çıkarsa telefonu yeniden başlatmak ta işe yarayabiliyor. Bir de play store uygulamasında indirme ayarlarını da yapın. Umarım işe yarar.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal