Gm öğrenci tabletinde saat değiştirme

Kodla Büyü
Emreyt' Alıntı:
Alıntıdır.
1. Widget eklemeden ayarlar seçilir sonra bir pencere açılır oradan da uygulamalar seçilir. Masaüstüne uygulamaların kısayolu gelir. bu kısayolu tıklanarak uygulamalar açılır.

2. Uygulamalardan tümü seçilir. Ordan sırası ile ayarlar deposu seçili durmaya zorlaya basılır. Sonra geri çıkıp bu seferde ayarlar seçilip sırası ile önce önbelleği temizle ye sonra verileri temizleye basılır gelen uyarıya tamam denir. sonra ayarlar menüsüne tarih saat ayarı gelecektir.

Uygulamalardan tümü nasıl seçiliyor. Deli olacağım bir türlü beceremedim.

Emreyt' Alıntı:
Alıntıdır.
1. Widget eklemeden ayarlar seçilir sonra bir pencere açılır oradan da uygulamalar seçilir. Masaüstüne uygulamaların kısayolu gelir. bu kısayolu tıklanarak uygulamalar açılır.

2. Uygulamalardan tümü seçilir. Ordan sırası ile ayarlar deposu seçili durmaya zorlaya basılır. Sonra geri çıkıp bu seferde ayarlar seçilip sırası ile önce önbelleği temizle ye sonra verileri temizleye basılır gelen uyarıya tamam denir. sonra ayarlar menüsüne tarih saat ayarı gelecektir.

Teşekkürler Hocam
Tümünü seçmeye gerek yok. ayarlar deposu ve ayarları durdurun.. Sonra çıkıp ayarlara tekrar geldiğinizde göreceksiniz en altta tarih ve saati..

İyi çalışmalar.

Hocam mesajı okumadan banada yollar mısınız yazuyorsunuz. Zaten yazmıs adam nasıl yapacağınızı. Hadi onu görmediniz. Hemen üsttüdeki mesajda alıntısı var.

nightwish35' Alıntı:
aynen, Bana da yollarmısın hocam, çoçuklar kafamın etini yiyor

hocam mesajları okuyormusunuz yukarıda belki de 3- 4 mesajda anlatılmış nasıl yapıldığı bakmadan istekte bulunuyorsunuz

Gördüğüm kadarıyla hepinizin alıcısı kuvvetli muhtemelen hepiniz alırsınız

Zahmet olmazsa ben de istiyorum hocam.....

Karıştıra karıştıra çözdüm sonunda. Yeni bir kullanıcı ekleyip sildim, sanki bununla düzeldi gibi :) Neyse sonuçtu önemli olan. Yeniden gelirse aynı sorun karıştırırız artık onuda.

bayram840' Alıntı:
Çünki aynı yerden DNS değiştirmede yapılıyor ve açığa çıksın istenmiyor.
Saat, tarih kısmını açtım.
DNS nasıl değiştiriliyor; ben denedim olmadı. Özelden alabilir miyim?

pasha16' Alıntı:
Emreyt' Alıntı:
Alıntıdır.

Teşekkürler Hocam
Tümünü seçmeye gerek yok. ayarlar deposu ve ayarları durdurun.. Sonra çıkıp ayarlara tekrar geldiğinizde göreceksiniz en altta tarih ve saati..

İyi çalışmalar.

İçeriği okumuyorsunuz. Otomatiğe bağlamış herkes BANADA BANADA yazıyor :)

İyi hoş da eski haline nasıl getireceğimizi de yazabilirseniz çok makbule geçecek.

Edit: Tableti kapatıp açınca eski haline dönüyor, saat ayarı da ayarladığınız şekilde kalıyor. Bilginize.

arkadaslar önceki mesajları okumadım belki yazan vardır sitede yazmıştı bir arkadas ben yaptım oluyor....

yeni bir kullanıcı ekleyin tekrar aktivasyon sayfasına geliyor... o sıra kaptın tableti bastan açın .. sorun çözülüyor.... eklediğiniz kullanıcıyıda siliyosunuz bu kadar...

Emreyt' Alıntı:
Alıntıdır.

Paylaşım için teşekkürler hocam...işe yarıyor... :++:

Emreyt' Alıntı:
Alıntıdır.

Super vala oldu, ayrıca kablosuz da açıldı......
Süper'........

Geri