Gm öğrenci tabletinde saat değiştirme

Kodla Büyü
ayarlar-depolama-uygulamalar-yukarıdan çalışanlar-ayarlar-hizmetlerde durdur yapın.daha sonra tekrar ayarlara gir tekrar durdur de.tarih saat kısmı geliyor ana menüye

arkadaşlar bu yöntem olmuyor artık güncel bilen var mı yeni tabletlerde nasıl değiştiriliyor... acil tarafından

Sayın hocalarım ben de çok uğraşmıştım saat tarih olayıyla. Diğer yöntemler aktivasyondan önce işe yarıyordu. Şu an yaramıyor. Çözdüm sorunu, tableti aktive ederken ekranda tarih saat seçimi geliyor ya, saat kaçı gösteriyorsa o saatin üzerine tıklayın. O anda değiştirebiliyoruz. Tarih de aynı şekilde. Yani aktive ederken, Istanbul u seçiyoruz ama bi bakıyorum saat yanlış. Bu yöntemi deneyin. Garantili :) eğer aktive zamanı gelmediyse, siz tableti sıfırlayın. Ardından aktivasyon isteyecek zaten, gerisi yukarıda anlattığım işlem;) kolay gelsin arkadaşlar

iyi günler arkadaşlar yok mudur bu tarih saat olayına ayrıntılı bir çözüm yazabilecek birisi

bi tabletin tarihi 1 ocak 2012 gösteriyordu. düzelttim bugün yine 1 ocak 2012 olmuş. bu neyden kaynaklanabilir arkadaşlar? yardımcı olursanız sevinirim

Geri