gis

Kodla Büyü
Hani görev alinmayacakti. Diyorum ya biz bu itibarsizlasmayi kendimiz yarattik ne yazik ki. :cry: sakin kaçirmayin hemen basvurun. :p

sanki bilgi vermekten öte teşvik amaçlı olmuş mesajınız.

Bu arada ben başvuruyu yaptım, kabul etmeyeceğim. İkinci başvuru zamanı dar olduğu için yeterli başvuru alınamaz diye düşünüyorum.

Sayın(!) Bakanımız öğretmenlere haysiyet kazandırmamız gerekiyor demişti, hakikaten doğru söylemiş!

haysiyet değil şahsiyet dedi bu bir :wink: diyen de bakan değil bülent arınç :p birilerine laf sokmadan once kım ne dedı onu ogren bence murat sapmaz. sadece bılgı amaclı yazdım arkadaşlar girmek isteyen girer girmek istemeyen girmez..

Bülent ARINÇ, devlet bakanı değil mi? Haysiyet kelimesini de bilerek ve de koyu yazdım, anlamadıysanız bu benim sorunum değil. Üzerine alınacak durumu olanlar gocunsun, sizin öyle bir durumunuz yoksa, sizin için iyi bir şeydir bu. Lafı, kime, ne kadar sokacağımı da iyi bildiğimi düşünüyorum. Hâla da anlaşılmadıysa bu da sizin sorununuz, benim değil.

ben bu şekilde veliye öğrenciye yaptığımız eylemin amacı açıklanmadan yapılan ani eylemleri doğru bulmuyorum yapılan eylemi tam olarak anlatamıyoruz kimselere...bunun bir çalışması yapılır uzun bir süre anlatılır ve tabana yayılır herkesin katılımı ile yapılabilir..ama bugün biz görev almazsak pek çok insan görevlendirilecek sınavda görev alanlar ile ilgili belli bir kaide yok işçide olabilir...o an bunun yapılmaması bir yıldır sınava hazırlanan öğrenciler açısındanda olumsuz bir etki yaratacaktır ve kimselere bunu anlatmadan yaptığımız için destek yerine halktan tepki göreceğimizi düşünüyorum...

hocalarım bu gis osymde kurum bilgilerimi nerden değiştirebilirim. kurum bilgilerimde ilk görev yaptığım il ve okul yazıyor. bu yüzden sınavlara başvuramıyorum. idareye sordum onlarda bilmiyor.

orlin' Alıntı:
hocalarım bu gis osymde kurum bilgilerimi nerden değiştirebilirim. kurum bilgilerimde ilk görev yaptığım il ve okul yazıyor. bu yüzden sınavlara başvuramıyorum. idareye sordum onlarda bilmiyor.
eski kurumun yönetim programında seni seçip yeni okuluna kaydedecek veya silecek yeni okulunda yeniden kayıt olacaksın dostum.

MİLLETİN ÖĞRETMENLERİ SEVMEDİĞİ KADAR VAR

BU CAMİAYI SEVMEDİKLERİ KADAR VAR. HAKLILAR.ALIRLAR YİNE GÖREVLERİ.60-70 TL İLE İHYA OLACAKLAR.
BİRAZ ONUR BİRAZ HAYSİYET.DOĞRU ÖNCE HAYSİYET KAZANDIRILMALI HAYSİYETİ OLAN İNSAN Bİ TAVIR ALIR
TUZUN KURU OLSA BİLE YARIN ISLANABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEREK ARKADAŞLARI İÇİN TAVIR ALIR.

BU BİZİM İÇİN UTANÇ TABLOSU.

Geri