ghostlarken donuyor

Kodla Büyü

recepata

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadasla aynı cdden bir çok bilgisayara kurmama ragmen 3 bilgisayarda percent complate 67 olunca donuyor. 2tane cd var. cdlerin biri bizim okulun diğeri başka bir okulun.
ikisinde de denememe ragmen 67de donuyor sizce ne olabilir ne önerirsiniz?

güvenlik kartı varsa çıkarın bir de harddiskler sata ise bu problem yaşanabiliyor

biostan ide seçeneklerinin olduğu bölümde compatible mod ile oynamıştım ya compatiple yada comfortable diye bi seçeneği değiştirmiştim düzelmişti.

hocam öncelikle biosa girip F9 a basın ve bios ayarlarını eski haline getirin. sizin sorununuz büyük ihtimalle cd nizin bozuk olmasından kaynaklanıyor. aynı sorun bende de var. bunu anlamak için cd nin içini açıp kopyala deyin ve bilgisayarda D sürücüsüne yapııştırın. şayet eksiksiz yaparsa sorun biostan veya harddiskinizden kaynaklanıyor. kopyalarken bir yerde takılıyorsa demek ki sizin cd bozulmuş

hocam saolun ama bi kaç bilgisayara kurdum ama bazılarına olmuyor bakalım bioa,s ayarlarını değştirecem. olur inş.

hocam bilgisayara cd yi kopyalama işini bir deneyin. cd bozuksa ondan yapar. boşuna uğraşmayın. şu an ben sitedeki exper öğrenci bilgisayarı kurtarma DVD sini indiriyorum.

hocam kesinlikle biosta ide yada sata seçeneklerinin olduğu bölümde comfortable gibisinden bi seçenekle uğraşacaksınız. marka vmodel söylerseniz en geç yarın okuldan bakıp tam ayarı yazarım

Geri