gg da dükkan açma

Kodla Büyü

nasif

Site Gezgini
arkadaşlar iyi günler. bu konuyla ilgili bilgisi olanlardan yardım isteyecektim. konu şu: gittigidiyorda dükkan satın alma. daha önce dükkan satın alıpta bu durumdan memnun kalmayan veya farklı sorunlarla karşılaşan kimse oldu mu? veya bu işlemlerde nelere dikkat etmemiz gerekir.

bence sanalpazardan açın hocam gg da herşey ücretli ilan verme dükkan açma birde satış yaptığında kesinti daha fazla. sanalpazar da ilan verme dükkan açma ücretsiz %5 komisyon alıyor ama kredi kartına peşin taksit yapıyor... Yalnız gittigidiyorun popüleritesi, gezginci sayısı fazla...

Fatura kesmeyecekseniz yıllık 10 bin lirayı geçerseniz gittigidiyor sizi vergi dairesi müfettişlerinin kucağına atıyor. 10 bin liralık satış için 60 bin liralık ceza ile karşı karşıya kalıyorsunuz. üstelik devlet memuru olduğunuzu unutmayın. Bilgiler gerçektir hiç şüpheniz olmasın :)

pegasus777 hocam 1 aylık dükkan ücretini ödememize rağmen yapmış olduğumuz satışlar üzerinden kesinti olacak mı acaba??

hocam bu yüzde %10 kesintisini dükkan formatlı değilde kişisel olarak bir satış yapıldığında alıyor diye biliyorum. eğer gerçektende dükkan formatlıda da %10 alıyorsa dükkan satın almanın bir anlamı yok gibi.

teşekkürler hcm . bir kaç gündür bir araştırma icerisindeyim. dükkan satın altıktan sonra bir sorunla karşılaşmayız umarım.

Hocam ne tür ürünler sattığınızı bilmiyorum ama eğer sıfır ürünlerse ve fiyatları piyasa değerinin altındaysa,kendi sitenizi açmanızı tavsiye ederim.Ben de bu işlere çok kafa patlattım zamanında,elimin altında beklemede olan projelerim var ama şu an diğer firmalara online satışlarında,tanıtım ve sosyal medya ayağında yardımcı olduğum için kendi işlerime vakit kalmıyor.Ama hizmet verdiğim sitelerin cirolarını gördükçe iştahım kabarıyor :)

Geri