general mobile(telpa) müşteri hizmetleri iletişim.

Kodla Büyü

hmmtklnc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar meb tabletler için bir çağrı merkezi oluşturmuş mu?
telpa müşteri hizmetlerine ULAŞAMIYORUM.
bildiğiniz farklı bir iletişim bilgisi varmı?

02122371000 daha yeni görüştüm.arızalı olan tableti mng yada yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz dediler.istanbul levent de bi adres var oraya gönderilmeli dediler.telpa.com.tr devardır heralde.hocam öğretmen kendisi göndersin bence.biz öğretmeni yönlendirdik kendisi gönderecek.ona ait bir şey sınuçta

02123711500 bu numarayı aradım baya bir bekledim müşteri temsilcisine bağlanamadım. bu tabletlerin akıbetini nereden öğrenebiliriz acaba

servise ulaşsanız ne fayda hocam klavyesinde caps lock tuşu arızalı tableti gönderdik bir ay oldu dün gelmiş ben kendi okulumda iken caps lock tuşu tamamen yok servisi aradım olabilirmiş hatalar yoğunmuş falan filan...

444 43 09 bu numaradan hemen ulaştım. 20 gün oldu gecen hafta başlamışlar tamire umarım okul kapanmadan gelecek :)

Abiler, ben de general mobile discovery vardı telpa garantili !!! 4 sefer servise gönderdim. Gönderdiğim gibi geri geldi. Telefonla ulaşamadım. Aldığım sitedeki yetkililer de şikayetçi. 4. gönderimden sonra tüketici mahkemesine başvurdum. Artık sonuç bekliyorum. O yüzden telpadan fazla beklentiniz olmasın. Yalnız teknik destek bölümünden cihazın akıbeti hakkında bilgi alınabiliyor. Yaklaşık 15-20 gün içerisinde geliyordu. Ama tablette nasıl olur bilmem.

tabletleri okuldan gelip kendileri almıyormu kargodakiler. bizim okula uğrayan yok

hocam öyle çok beklersiniz.. elinizdeki tablet bilgisayar sayısı 5-6 olduysa en yakın mng kargo şubesini arayın durumu izah edin. onlar da gelip teslim alsınlar.

mas1961' Alıntı:
hocam öyle çok beklersiniz.. elinizdeki tablet bilgisayar sayısı 5-6 olduysa en yakın mng kargo şubesini arayın durumu izah edin. onlar da gelip teslim alsınlar.
peki hocam sadece arızalı parçayımı gönderiyorsunuz yoksa komplemi gönderiyorsunuz. videoda tabletle gönderdiğiniz parçalarıda işaretleyin diyor ama işaretleyince bu sefer arıza seçmemizi istiyor. çalışan parçaya ne arızası gireyim. ben kutuyla tüm parçaları teslim aldım öğrenciden. o şekilde göndersem sıkıntı yaşarmıyım kaybolma gibi.

arkadaşlar telpaya yakın zamanda ulaşabilen varmı?
444 lü numarayı arıyorum, ya açmıyorlar ya meşgul çalıyor hep.

0800 211 2844
Fatih destek hattı.
Cepten arayamazsanız 02123710000 dan "insan kaynakları"ndan bağlattırın.

Geri