General Mobile gm 5 vs alcatel idol 3 vs lenovo k5

Kodla Büyü

tusuba

Aktif Üye
bir arkadaş için bu üç telden birini alacağz. en donanımlısı idol 3 fakat sar değeri 1.6 civarı. tavsiyeniz var mı acaba? gm 5 kullanıcısı var mı aramızda . fotoğraf kalitesi ve ses kalitesi nasıl acaba? tşk

eğer gm5 den kastınız plus olanı ise yani gm5 plus ise bütün özellikleri fiyata göre 10 numara ama tek kusuru çok ısınıyor.

Sayin hocam
Gm5 plus idol 3 ten de idol 4 ten de daha iyi telefondur hem donanimsal olarak hemde destek olarak.
Size idol 3 un daha donanimli olduğunu kim soyledi

Mi 5 i şiddetle tavsiye ederim. 900 küsüre alabilirsiniz.

arkadaşlar değerli yorumlarınız için tşk. fakat gm 5 plus değil, gm 5 yani 5 inçlik teli kastetmiştim. 600 tlye çek puan vs. bu üç telefondan birini almamız lazım. aslında idol 3 özelliklerine bakılırsa bu fiyata çok iyi, fakat sar değeri 1.63 hem kafa hem vücut. karar veremedik. kullanıcıları varmı aramızda acaba tellerin. özellikle fotoğraf,şarj batarya, hoparlör ses çıkışı açısından ?

k5 note kullanıyorum 32gb olanı gayet memnunum gercı ben cok bısey yapmam telefonda ama sarj suresı gayet guzel

gunluk konusmaya %10 ıle 15 yıyor

k5 aldım bi ay önce.

+Şarjı güzel (arka plan uygulamalarını otomatik durdurma sayesinde)
+Arayüz basit, genel itibarı ile takılma yapmıyor
+Ses üst düzey
+kameralar idare eder.

uzun lafın kısası 654 tl ye sade ve iş görecek telefon.
100 üstünden puan versem 70 veririm

mfacil' Alıntı:
k5 note kullanıyorum 32gb olanı gayet memnunum gercı ben cok bısey yapmam telefonda ama sarj suresı gayet guzel

gunluk konusmaya %10 ıle 15 yıyor

ayneen bende 10 gün önce aldım. F/P açısından tatmin edici. eğer fotografa çok meraklıysanız fotograf lalitesi memnun etmeyebilir sizi.

Geri