Gençlik Merkezinde Ders Vermek

Kodla Büyü
Hocalarım gençlik merkezinde çalışmak için ne yapmalıyız? Başvuru şartları ve ders ücreti nasıl ayrıca milli eğitimde çalışan birisi çalışabiliyor mu bir sınırlama var mı cevap verirseniz sevinirim.

Hocalarım gençlik merkezinde çalışmak için ne yapmalıyız? Başvuru şartları ve ders ücreti nasıl ayrıca milli eğitimde çalışan birisi çalışabiliyor mu bir sınırlama var mı cevap verirseniz sevinirim.
Başvurular her altı ayda bir alınıyor bu aralar başvuru yapılır. Çalışma şartları halk eğitim gibi okuldan sonra çalışırsınız. sınıflar en az 10 öğrenci olmak zorunda. kurslar halk eğtim gibi açılıyor plan program vs yapıyorsunuz. ücretler standart ekders ücreti ve aylık yatıyor. Ücret yatma işleminde gecikmeler oluyor çünkü her ay gelen ödenekle ödeme yapıyorlar. başvuru iki aşama önce başvuru ve evrak teslimi daha sonra sözleşme imzalama şeklinde. il gençlik spor müdürlüklerine şahsen başvuru yoluyla alınıyor.

Arkadaşlar kolay gelsin benim de bir sorum olacak. GSB Gençlik Merkezi'nde kurs açınca (GSB İl Onaylı) Halk Eğitim Bünyesinde açabileceğimiz azami 10 saat kurs sınırını etkiliyor mu?

Geri