Gaziantep BTR Toplantısı

Kodla Büyü
açık olan okullara bakarsak yapmayacağız :) çünkü toplantıda yapmıştık ama özel idare de tam şehrin merkezinde nasıl açık kalmış anlam veremedim :)

Nasıl başvuru yapılacak şimdi,ilk önce Fatih projesi olan okulları yazacaksak Özel İdare'yi ilk sırada herkes yazmak zorunda mı?

sunas' Alıntı:
Nasıl başvuru yapılacak şimdi,ilk önce Fatih projesi olan okulları yazacaksak Özel İdare'yi ilk sırada herkes yazmak zorunda mı?
:?:

Ben de bunu anlamaya çalışıyorum.Herkes yazınca kim gidecek o okula,Hizmet puanı yüksek olan mı ?

geçen dönemin şartları geçerliyse ilk iki sıraya fatih okulu 3. sıraya kendi okulu yazılacak. Ama yazıya göre böyle şart görünmüyor.

ben Şehitkamildeki bir okulda görevliyim kendi ilçemde açık okul yok özel idareyi ilk sırada yazmalı mıyım?
veya diğer ilçedeki yerler içinde aynı durum geçerli. özel idare her halükarda dolar fakat diğer ilçelerdeki okullar dolmayabilir. ohalde ilçelerdeki okullar dolmadığı için ilkokullara görevlendirme yapılmayacak mı? okullardan son başvuru tarihi 4 şubat mı? bu konuda bilgisi olan bizleri de bilgilendirirse seviniriz

bu iş bize nasip değil galiba.. Serdar bey 4 şubat son dedi. İli aradım norm fazlası atamaları için hergün siteyi takip edin en geç cumaya yayınlanır diyorlar. Günlerden perşembe, okulla ilişik kesecen görev yerine gidip başlıcan da, btrye başvuracan.. Diyecekler ki sana önc eki öğretmeni teklif ettik biz. İli araycaksın hocam ilçe dışını yazamazsın diyecekler. benim okulum için öncekini iptal edin yeniden olur alın diyeceksin... Hocam 1 kişi için imzaya çıkamayız diyecekler.. okul idaresi maaşı doldurmak için verecek sana resim müzik beden. Yapandan edenden Allah razı olsun... Tabi benimki varsayım. İnşallah böyle olmaz. bakalım hayırlısı..

karadağlı' Alıntı:
ben Şehitkamildeki bir okulda görevliyim kendi ilçemde açık okul yok özel idareyi ilk sırada yazmalı mıyım?
veya diğer ilçedeki yerler içinde aynı durum geçerli. özel idare her halükarda dolar fakat diğer ilçelerdeki okullar dolmayabilir. ohalde ilçelerdeki okullar dolmadığı için ilkokullara görevlendirme yapılmayacak mı? okullardan son başvuru tarihi 4 şubat mı? bu konuda bilgisi olan bizleri de bilgilendirirse seviniriz

Serdar hocam ile telefonda görüştüm.
İL ÖZEL İDARE ANADOLU LİSESİ için Şahinbey'de ki arkadaşların bu liseyi yazmaları gerekiyor dedi. Sadece açık olan bu lise var dedi ve bu lisenin doldurulması gerekiyor dedi.
Bu arada tekrar tekrar Serdar beyi telefonla aramaya gerek yok. Söylediği bu...

arkadaşlar her dönem ilin sitesine koyulan bu resmi yazı bu sefer neden koyulmadı acaba merak ediyorum. bizim ilçeye (islahiye) yazı hiçbir şekilde ulaşmadı. pazartesi gününe nasıl yetişecek. her dönem farklı bir sorunla uğraşmaktan bıktık yemin ederim.

ogasbes' Alıntı:
arkadaşlar her dönem ilin sitesine koyulan bu resmi yazı bu sefer neden koyulmadı acaba merak ediyorum. bizim ilçeye (islahiye) yazı hiçbir şekilde ulaşmadı. pazartesi gününe nasıl yetişecek. her dönem farklı bir sorunla uğraşmaktan bıktık yemin ederim.
aaaaammman hocam salla gitsin. Ayın biri btr görevlendirmesini yetişecem diye ilden yazıyı fakslattık nizibe sağolsunlar 1130'da attılar.
ilçeyi aradım, hocam yarım saate göndeririz dediler, saat 2 oldu yok.
atladım köyden ilçeye şube müdürü yokmuş yeni geldi dediler, neyse imzaladı.
Ordan milli eğitim müdürü yok. yallah hükümet binasına yürü imzalat. Vel hasıl kelam saat oldu mu sana 1545
ordan bas arabayla oğuzeline.. okula git. adamlar haklı hocam il ilçeye öyle bir yazı göndermemiş ki ilçe bize göndersin de seni başlatalım.
vel hasıl kelam yorulduğum yanıma kaldı. İslahiye ye gelmemiş, biz e de ayın otuzunda gelmiş, yeni tebliğ ediyorlar.
bilmiyorum ya.. niye böyle.. yani ben bilgisayar öğretmenllerine müdürlerin müdür yardımcıların gıcığı var zannediyordum, millet toptan cephe almış,
yapandan edenden sebep olandan Allah razı olsun..

hocam sıkıntı tatil dönemine denk gelmesi. tamam bunun için haklı sebepleri olabilir (norm ataması vs.) ben geçen haftadan beri bulunduğum yerde kısıtlı imkanlarım olduğu için burayı ayrıntılı inceleyemedim. ama ilin sitesine başkaları aracılığıyla her gün bakmaya çalıştım. bugün öğleden sonra rahat bir internete girme fırsatı buldum ve acaba en son ne yazılmış btr ile ilgili diye bu ara sayfalarda gördüm serdar beyin mesajını da öyle öğrendim ki yazı çoktan çıkmış. yani ben merak içindeyim halen neden siteye her zamanki gibi koyulmadı. neyse zaten ben pazartesi okul ilçe kaymakamlık oradan da ile yetişeceğini hiç zannetmiyorum. çok fazla bişey istemiyoruz sadece hakkımız olanı onu da korka korka ister olduk. saolsunlar ne diyelim.

Onaylarla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar ? Onaylar geldikten sonra programın falan düzenlenmesi gerekecek,1-2 gün içinde yetişmesi lazım aslında..

Geri