Gaziantep BTR Görevlendirmeleri Ne Zaman ?

Kodla Büyü
Yazı bugün gelmişti, tam olarak okumadım. ayrıntıları pazartesi bakarım.

Şahinbey ve Şehitkamil'dekilere 11 Eylül'de toplantı var. saat 10 da. Toplantıda görevlendirme dağılımı yapılacak sanırım.

bakalım bu yıl nasıl olacka liseler dolmadan ortaokullara görev vermeyeceklerse bu sene liseler dolmaz herkezin baya dersi var ...

cuma günü tekrardan toplantı yapılacak bosta 9-10 arası lise kaldı . telefonla toplantıya katılmayan herkes aranacağı .sonra biz duymamıstık gibi bahaneler kabul edilemeyeği söylendi .cuma günü toplantıya katılmayan arkadaşlar btr görevi alamayacaklar .cuma gübü formları doldurup vereceğiz .

cuma günü toplantı kaçta
kadromuzun bulunduğu okul dışında bir okula btr istersek çalışma saatlerimiz kaç olacak kadromuzun bulunduğu okulda kaç saat derse gireceğiz bunlar hakkında bilgi verildi mi

Cuma öğleden sonraki toplantıya katılan arkadaşlar liseler doldu mu? Yazı imzaya çıktı mı ? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Bizim formatörlükler olmamış arkadaşlar. En son toplantı sonucunda 3 lise açıkta kalmış. O yüzden sadece liselere görevlendirme isteyenlerin formatörlükleri yapılacakmış. Araya hafta sonu girdi. Özellikle ders yükü az olan ve formatörlük istemek zorunda kalan arkadaşlar bence hemen Rauf Bey'e ulaşın o okulları doldurabilirsiniz... Pazartesi geç olabilir.

ben ilçede çalışıyorum. ilçe mem sitesinde btr duyurusu yok. geçti mi acaba başvurular? (lisede çalışıyorum)

Arkadaşlar gaziantepte neler oluyor? İlçede çalıştığım için son durumu bilemiyorum. Valilik onayından çıktı mı görevlendirmeler?

2-3 tane lise dolmadığı için ortaokullara görevlendirme olmadı. Sadece liselerde görev isteyenlerin görevlendirmesi yapıldı.

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
ogasbes' Alıntı:
görevlendirmeler 16 eylül itibariyle çıkar arkadaşlar yani boşa gitme diye bişey olmaz
bu saatten sonra başvuru alınmıyor yani ??

başvurular çoktan bitti hocam imzaya çıktı artık yazıların gelmesini bekliyoruz. ilin sitesini takip etseydiniz veya buradan takip etseydiniz keşke

Geri