GAZİANTEP BİL. REH. ÖĞR. SORUNU--ÇÖZÜMÜ

Kodla Büyü
sayın arkadaşlarım bahsedilen 5 okul sadece merkezdekiler midir acaba yani ilçeler konusunda bir çalışma varmı

benim listede adım yok,ortaokulda çalışıyorum artık bt rehber öğretmeni değilmiyim kendi okulumda anlamadım.Eğer öyle ise ben kendi okulumu 3. sırada istemiştim iki tane okul daha istemiştim başkaları görevlendirilmiş,neden ben değilde onlar???

gokceogretmen' Alıntı:
benim listede adım yok,ortaokulda çalışıyorum artık bt rehber öğretmeni değilmiyim kendi okulumda anlamadım.Eğer öyle ise ben kendi okulumu 3. sırada istemiştim iki tane okul daha istemiştim başkaları görevlendirilmiş,neden ben değilde onlar???

boşta kalan liseleri yazmadığın için...

gokceogretmen' Alıntı:
Sayın hocam herkes sizin yaptığınız gibi tercih yaptı puan üstünlüğünden dolayı yazdığınız yerler gelmedi liseler dolmadığı içinde okulunuzda formatörlük iptal oldu. btr görevi verilmedi.

muhammed' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/gaziantep-bil-tek-rehber-ogretmenlik-iptal-t98066.html
Bu başlıkta sayfa sayısı arttığı için yeni başlıktan devam etmek istedim. Lütfen herkesin toplanabilmesi için sayfayı güncel tutalım.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serdar beyle görevlendirmeler yapılmadan önce telefon ile görüştüm. Bütün Bilişim Öğretmenlerini toplamasını ve bir toplantı yapmasını istedim. Ancak çok yoğun olduğunu akıllı tahta kurduğunu ve bu nedenle toplantı yapamayacağını dile getirdi.
Şu an Serdar beyin yaptığına insanların ekmeğiyle oynamak denir.
Pazartesi saat 14.00 da İl Milli Eğitime gideceğiz. Yaklaşık 8 kişilik grupla(şu an için). Pazartesi sayı ne kadar olur bilmiyorum.
Pazartesine kadar hızlı iletişim kurmak için ve toplu hareket etmek için mail adresi veya sosyal grup olayı işi geciktirir.
Şimdilik sadece bir telefon numarasında toplanalım. Sonrasında mail grubu ya da sosyal gruplar düşünülebilir.

Tel: 0505 268 28 37 Muhammed Üzümcü
Toplanma adresi ve saati: Valilik önü - Pazartesi (05.11.2012) saat: 14.00

:D hocam sende ekmeginle oynuyosun..sonra adın provakotöre falan cıkar:D aman dikkat et:D..

bu arada çabalarınız ve emeğniz ve duyarlılığınız için sizi kutlarım

valla hocam bilmiyorum bu her dönem başında böyle sürüp gidecek ve her dönem mağdur olanlar mutlaka olacak. taa ki tüm türkiyede fatih projesi tamamlanana kadar. benim allahtan 15 saat dersim var btr de olmadı. bu hafta 15 saat derse girip gidecem okulda ne olmuş ne bitmiş hiç de umrumda değil açıkçası 1 dakikamı bile ne idari işe ne de dersimden başka bir şeye ayırmak istemiyorum ve ayırmayacağım da.

theghost83' Alıntı:
muhammed' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/gaziantep-bil-tek-rehber-ogretmenlik-iptal-t98066.html
Bu başlıkta sayfa sayısı arttığı için yeni başlıktan devam etmek istedim. Lütfen herkesin toplanabilmesi için sayfayı güncel tutalım.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serdar beyle görevlendirmeler yapılmadan önce telefon ile görüştüm. Bütün Bilişim Öğretmenlerini toplamasını ve bir toplantı yapmasını istedim. Ancak çok yoğun olduğunu akıllı tahta kurduğunu ve bu nedenle toplantı yapamayacağını dile getirdi.
Şu an Serdar beyin yaptığına insanların ekmeğiyle oynamak denir.
Pazartesi saat 14.00 da İl Milli Eğitime gideceğiz. Yaklaşık 8 kişilik grupla(şu an için). Pazartesi sayı ne kadar olur bilmiyorum.
Pazartesine kadar hızlı iletişim kurmak için ve toplu hareket etmek için mail adresi veya sosyal grup olayı işi geciktirir.
Şimdilik sadece bir telefon numarasında toplanalım. Sonrasında mail grubu ya da sosyal gruplar düşünülebilir.

Tel: 0505 268 28 37 Muhammed Üzümcü
Toplanma adresi ve saati: Valilik önü - Pazartesi (05.11.2012) saat: 14.00

:D hocam sende ekmeginle oynuyosun..sonra adın provakotöre falan cıkar:D aman dikkat et:D..

bu arada çabalarınız ve emeğniz ve duyarlılığınız için sizi kutlarım

İşte bu korkudan dolayı sorunlarımızı çözemiyoruz zaten...

şimdi bu kalan okullara görevlendirme yapılırsa formatörlüğü gerimi verecekler,komik ya hadi ben maaş karşılığını dolduruyorum diğer dolduramayan arkadaşlar ,onlar ne olacak...

o beş okuldan birini gönüllü isteyen de benim :) gökçe hocam iki gündür yoğun bir trafik var ama sen herhalde katılmadın :) inş en kısa süre içerisinde bu 5 okul ve DİĞER ARKADAŞLAR kendi okullarında görevlendirilir. dua edelim hayırlısı olsun hakkımızda

Mail gurubunun adresini de burdan parlaşırsanız bilen bilmeyen tam öğrensin...

sunas' Alıntı:
Toplantıdan sonra İL'e giden arkadaşlar son durumu yazsınlar lütfen...
Serdar hoca ile görüştükten sonra şube müdürü ile görüşüp durumu anlattık... Şube müdürü "2. tercihte sadece kendi okulları için başvuru yapanları görevlendirmeyeceklerini (başvuruları geçersiz olduğundan), geri kalan arkadaşları 5 lise ve kendi okullarında görevlendireceklerini" söyledi...

hocam peki Oğuzeli nde ki bt öğretmenlerinin durumu ne olacak ?? oğuzeli nde fatih olan lise yok. ama biz görevlendirilmedik.nasıl olacak ?

carismatic_s' Alıntı:
hocam peki Oğuzeli nde ki bt öğretmenlerinin durumu ne olacak ?? oğuzeli nde fatih olan lise yok. ama biz görevlendirilmedik.nasıl olacak ?
Büyükşehir sınırları içinde olan -Şahinbey-Şehitkamil-Oğuzeli- beraber değerlendiriliyor sanırım... bizdeki sorun çözülürse Oğuzeli'nde çözülmüş olacak...

muratkkk' Alıntı:
İl koordinatörümüzden olumlu sonuçları merakla bekliyoruz

görevlendirme muhtemelen yapılacak yalnız ne zaman .bu hafta formatörlük bitti.ve ders saatleriniz 15 saati doldurmuyorsa 15 saata tamamlayacak kadar okulda bulunup idari çalışma yapmamız lazım sonra işimiz okulla bitiyor.ben haftanın 3 günü 09:14:00 arası okuldayım sonra diger günler evimdeyim.Müdür beyle anlaştık

İl Şube Müdürümüz bir an önce "Muhteşem Yanıtlarını" verse iyi olur yoksa Üsküdar'da Şafak atıcak. :)

sunas' Alıntı:
Evet Taşlıca'ya gönüllü olan bendim :)
:alkis: :alkis:

hocam sizler gittikten sonrası hakkında bilgi vereyim.Toplantı bittikten sonra serdar beye formları vermek üzere yola cıktık.Ve yolsa aradım 5 okulu doldurduk geliyoruz ordamısınız diye.Konusma arasında kuraya katılmayanların görev verilmeyeginden bahsetmissiniz dedi.Bizde evet yaptıgımız sey resmi olmyacaktı ama başka çözüm yolduda yoktu neyseki o aşamaya kalmadan olayı çözdüğümüzden bahsettim.İsimleri sordu ve Şahinbey anadolu lisesini istiyen arkadaşın ismini söyleyince o zaten görevli bence dedi açtım baktım gerçekten öyle :scared: Telefon açtım hocam siz zaten görevliymissiniz ;hocam tüm iyi niyetile durumu bilmediğini ama gerkirse kendi okulundan vazgeçip gidebileceğini söyledi.(tabiki böyle bişi mümkün değildi)Dedim boşa gitti toplantı ve artık bu işin tek çözümü kalan 5-6 kişi içerisinden çözmek yoksa yine iş yatmıştı.Neyseki Rukiye hocam ve ahmet hocam bu sorunun çözümünde bize yardımcı oldular.onlara da burdan teşekkürler

Sorun çözülmüş görünüyor elinize sağlık sevindim. :) Onay çıkışını bugün yarın bekleyeceğiz o zaman. Görevlendirmenin 1 Kasımdan itibaren sayılıp sayılmayacağınızdan haberiniz varmı peki?

sunas' Alıntı:
Sorun çözülmüş görünüyor elinize sağlık sevindim. :) Onay çıkışını bugün yarın bekleyeceğiz o zaman. Görevlendirmenin 1 Kasımdan itibaren sayılıp sayılmayacağınızdan haberiniz varmı peki?
Yok hocam 1 inden itibaren alamayacaklar. Ama önümüzdeki haftaya yetişmesini bekliyoruz. en azından Şube Müdürü Yalçın Kazak Bey bu şekilde söyledi. Zannımca bir haftalık bir kaybımız kesin gözüküyor ekders anlamında.

Görevlendirmeler Cuma gününe sonuçlana çok güzel olacak, okulumda idareciler ders programını değiştirip bana teknoloji tasarım dersini verecekler. Sıkıntı olacak ders programının 1-2 gün için değişmesi

Merhoom' Alıntı:
sunas' Alıntı:
Yok hocam 1 inden itibaren alamayacaklar. Ama önümüzdeki haftaya yetişmesini bekliyoruz. en azından Şube Müdürü Yalçın Kazak Bey bu şekilde söyledi. Zannımca bir haftalık bir kaybımız kesin gözüküyor ekders anlamında.

Bu işten karlı çıktığımız bir taraf varsa o da ; öğretmenlik hayatımızda ilk defa kitlesel bir şekilde toplanıp, tanışıp ortak kararlar alabilmemiz oldu. :++:

aynen katılıyorum sunas hocam inşallah bu bir araya gelmeler sıklaşır ve birbirimize her anlamda destek çıkar yanında oluruz. düşünsene eski bir parçaya ihtiyacın var kafadan en az 50 tane söyleyeceğin arkadaş olacak antep içinde ... ne güzel :)

Geri