galaxy s3 ekranım kırıldı

Kodla Büyü

umutbilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar telefonumu düşürdüm ve ekranı kırıldı. tamire verdim 380 tl ye zar zor indi. bir daha akıllı telefon melefon da almam...

Hocam ekranların çok sağlam olduğunu söylüyorlardı. Ekran nasıl kırıldı acaba?

benimde samsungun ekranı bozuldu..ben de galaxy almayı düşünüyordum.. tamda üstüne geldi vazgeçtim :+1:

hocam kılıfındayken elimden düştü kılıfı açtım bir baktım ekran tuz buz..inanamadım:(

iPhone 5 -Galaxy S3 Kırılma, Saglamlık, karşılaştırma testi
http://vimeo.com/50425602

elektronik cihaz düşünce tabi zarar görür
sırf düşünce zarar gördü diye vazgeçilmez ki.... düşürmemeye bakmalı

bu telefonun %90 ekrandan ibaret zaten. fiyatın bu kadar olması normal. kırılması da normal. bende s3 ümü bir kaç kez düşürdüm ama her seferinde halının üzerine denk geldi. inşallah benim başımada gelmez.

cyln' Alıntı:
iPhone 5 -Galaxy S3 Kırılma, Saglamlık, karşılaştırma testi
http://vimeo.com/50425602

elektronik cihaz düşünce tabi zarar görür
sırf düşünce zarar gördü diye vazgeçilmez ki.... düşürmemeye bakmalı

Benim 5800 ufaklık tarafından sayısız defa aşağı düşürüldü, 4. kattan aşağı atıldı, Otobüs olup sürüldü, Sinirlenince terlik olup atıldı :D
Hala çalışır, dokunmatiği taş gibi.

Dün okuldan bir arkadaşında elinden düştü galaxy s3 telefonu. Ekranında çatlak oluştu 1-2 ufak tefek. Görüntü açısından bir sıkıntı yaratmadı ama dokunmatik özelliği bozuldu. Serviste 400 tl fiyat verdiler tamir için.

galaxy s3 mini servisi aradım 350 dedi, servise göndermedim arkadaş 150 tl ye halletti. tabi garantisi bitti. düşünce garanti kalkıyormuş.

ya ben de çok korkuyorum düşürücem diye..kılıf da aldım kapaklı ama sanırım düşünce kırılmasını engelleyemiyor..geçmiş olsun, maksimum dikkat gerektiriyor..

porterta' Alıntı:
Dün okuldan bir arkadaşında elinden düştü galaxy s3 telefonu. Ekranında çatlak oluştu 1-2 ufak tefek. Görüntü açısından bir sıkıntı yaratmadı ama dokunmatik özelliği bozuldu. Serviste 400 tl fiyat verdiler tamir için.

5-6 yıldır aynı arabayı kullanıyorum.
arabamı tamirciye götürdüğümde bile hiçbir zaman bu kadar fazla bir masraf oluşturmadı bana.
yıllık vergiside 45 lira.. 100 km de 6-10 litre gaz yakıyor..
7 tane ipone fiyatına benim araba
ah birde kliması olsaydı.
bu ipone s3 gibi telefonlarda klima varmı :)
yani! bu kadar para vermek bir telefona hemde.. gereksiz.

tayinci42' Alıntı:
porterta' Alıntı:

5-6 yıldır aynı arabayı kullanıyorum.
arabamı tamirciye götürdüğümde bile hiçbir zaman bu kadar fazla bir masraf oluşturmadı bana.
yıllık vergiside 45 lira.. 100 km de 6-10 litre gaz yakıyor..
7 tane ipone fiyatına benim araba
ah birde kliması olsaydı.
bu ipone s3 gibi telefonlarda klima varmı :)
yani! bu kadar para vermek bir telefona hemde.. gereksiz.
kaca satıyorsun hocam:)

S3 umu ilk hafta bi kat asagiya merdivenlerden dusurdum.uzerinde kilif da yoktu.tuz buz bulmayi umarken kucuk bir cizik catlak karisimi bisey olustu sadece.ondeki haporlerin ordq.zor gorunuyor ctlak.mermere dustu bi ust kattan bisey olmadi.inanamadim.

Biraz sans isi.ama telefon on numara yahu :D

ben de düşürdüm bugün telefonu..ayaktaydım arkadaşımla konuşuyodum telefonu kapattım sonra elimden kaydı çaaaat diye yere düştü, yerler parkeli belki de o yüzden acayip fazla ses çıktı, ekran da yere dönüktü..o kadar kötü oldum kii kaldırıp bakmaya cesaret edemedim ekranı tuzla buz bulmayı bekliyodum ama bişey olmamış çok sevindim:)

hadi ya.. yeğene s3 mini aldık.. inşallah taksitleri bitmeden bozmaz düşürmez :p

benim ekran kırılmadan önce çok şiddetli 3-4 düşmeye maruz kaldı hiç bişey olmadı ve kılıfsızdı. son düştüğünde kılıf vardı ve yüksekten düşmedi ama tüm ekran çatladı.:) bu işler kısmet:):) geçen hafta yaptırdım şimdi gayet iyi çalışıyor

ozlem22' Alıntı:
ben de düşürdüm bugün telefonu..ayaktaydım arkadaşımla konuşuyodum telefonu kapattım sonra elimden kaydı çaaaat diye yere düştü, yerler parkeli belki de o yüzden acayip fazla ses çıktı, ekran da yere dönüktü..o kadar kötü oldum kii kaldırıp bakmaya cesaret edemedim ekranı tuzla buz bulmayı bekliyodum ama bişey olmamış çok sevindim:)

ALdığım ilk gün ben de düşürdüm, kolay kırılıyor diye bir intiba uyandığı için ben de kırılmıştır diye düşünürken sağına soluna baktım hiç bir şey göremedim.
O kadar da öldürmeyin yani telefonu , kırıldı , yarıldı , çatladı diye. Muadilleri arasındaki durumuna bakın yeter.

Bence çok pahalı telefona gerek yok başına herşey gelebilir. geçmiş olsun

şans işi.bende düşürdüm S3ü bişe olmadı kılıfınin çindeydi. masadaydı elim çarpmıştı düştüğü açı önemli

Geri