Galatasaray-Sivas maçını şifresiz izle!

Kodla Büyü

sonkale

Site Gezgini
Galatasaray-Sivasspor maçı Türksat uydusundaki Lig TV frekansından şifresiz yayınlanıyor.

Lig TV Frekans: 11729 V 15555

Re: Şifresiz Lig TV - Digiturk izle!

bakalım devre arası gelmiş :D

Dijiturk bütün kanalları şuan şifresiz... Türk Max da Bir Kadın Bir Erkek var...

Arkadaşlar neler oluyor digitürke bütün kanallar açık bilgisi olan var mı sonra fatura çıkarmasınlar :scared:

pegasus777' Alıntı:
Arkadaşlar neler oluyor digitürke bütün kanallar açık bilgisi olan var mı sonra fatura çıkarmasınlar :scared:
Bende sen gibi düşündüm ve aradım. Yayınlarda sorun olduğunu söyleiler o yüzden açıkmış tün kanallar... Yani ek bir fatura olmaz...İzlemeye devam...

bende bayramdan dolayı bi güzellik yapmışlar sanmıştım, meğer yanlışlıkla yapmışlar haa :D

keşke derbi maçında hata yapsalardı :D

3 gündür bütün kanallar açık süper :D umarım bu tür hataları sık sık yaparlar :D

Evet dün bir ara tüm kanallar gitmişti demek ondan dolayı gitmiş. Bir an bjk maçını izleyemiycem sandım. :D

ocakta ligtv sözleşmesi bitiyor vatandaşa şirin gözükmek için yapıyor olmasınlar :puhaha: :puhaha: hataymış :p

Hocam ocakta bitiyor hatta trt şifresiz yayın için bayağı bastırmıştı ama futbol federasyonu karşı çıktı bu isteğe bakalım nasıl olacak

Evet ben de baktım tüm kanallar şifresiz.İlk önce şaşırdım acaba paket mi değişti diye meğer bu yüzdenmiş.Süper birşey.Hiç kapatmasınlar.Herşey açık.

fener maçını izleyemedik şifreye girdi normal uyduda. şansa bak :D

tekrar Allah razı olsun acer50 hocam ikinci golude canlı canlı izledikya valla :alkis: :alkis:

Galatasarayımız 2 -- Sivaspor 0 gol: Burak yılmaz.. dk.54

ben face için şampiyonluk kapağımı hazırlıyordum kiiii.......dört dörtlük şampiyonluk oldu.....
.

.
dileyen kullanabilir..

Ekli dosyalar

• e2j4.jpg
    e2j4.jpg
    214.5 KB · Görüntüleme: 624
Geri