Galatasaray maçı

Kodla Büyü
türksatta varmı az tv? nereden izleyecez dün barcelona maçını ntvspordan izledim.. bu maç şifreli arkadaş varmı böyle bişey.. kendi takımımıza şifre koyuyorlar. starda çıksa daha çok izleyen olur daha çok reklam alırdı nasıl mantık anlamadım.

atacan2' Alıntı:
muren' Alıntı:
atacan2 hocam maç linkini verirmisiniz bende kurdum ama henüz bir kanal tutturamadım.
hocam maç linki nasıl veriliyor bilmiyorum ben programı kurdum kanal listesini bölgesel yaptım Turkey altında tek kanal var onu açınca yayın geldi
evet bu şekilde d-smart açıldı ve oldukça kaliteli. inşallah maç sırasında kesilmez. teşekkürler atacan hocam

az tv den izleyin.. biss key girilen cihazlarda biss keyleri girip güzelce izleyebilirsiniz.

Az TV (AzTv Azerbaijan) Frekansı

Frekans: 10965 H 12797
FEC: 5/6
Türksat 3A/2A 42.0°E Uydu

Biss key : 12 34 56 00 65 43 21 00

Görüntüyü yasal açıdan sıkıntı olmasın diye flu yaptım, programda nasıl izlediğimi ve kanal adını görmeniz adına resimi koydum. Kesinlikle sopcast ile izleyin bide dns ayarı yapmayı unutmayın.
DNS için:
208.67.222.222
208.67.220.220

hadi iyi izlemeler...

Ekli dosyalar

• sopCast.JPG
    sopCast.JPG
    114.6 KB · Görüntüleme: 484
birde DNS ayarı yapmadan izleyebiliyorum şimdi, acaba sonra sifre mi gircek. DNS leri ozaman mi girmemiz gerekiyor????

Hepsi offline olmuş açılan bi kanal yok sopcastta yalan çıktı. varmı başka

bir önceki sayfada verdiğim sitelerden sopcast linki bulabilirsiniz. örneğin "http://livefootball.ws" burda şuan 5 farklı yayın var. internet hızınıza göre kbps'si yüksek ya da düşük olan birini seçip seyredebilirsiniz.

ama acele etmekte fayda var maç başladıktan bir süre sonra kanala giremeyebiliyorsunuz.

ben açtım kanal Channel - 141111 yazın yapıştırın hocalarım

Şu anda SopCast'ta SPORTZONA.TV de d-smart yayını var.. Arada kesintiler oluyor ama..

Channel - 141111

sopcastta şuan ön görüntüler başladı az tv de televizyonda bis keyini bedenci girmişti

Geri