Galatasaray cluj maçı

Kodla Büyü
valla ben dışarda izlemeye gidiyorum bir şamp. ligi keyfimiz vardı onunda deplasmanlarda olanlarının içine ettiler yakında iç sahada paralı olur.

Hocam internetin varsa yada biss girebileceğiniz uydunuz idman tv canlı verecek maçı. Bu kanaldan ulaşamazsanız JSC Sports +9 kanalnın vereceğini de değişik forumlardan okudum. Umarım işinize yarar...

evet en güzeli idman tv den izlemek. kapıcı muslera galatasaray kamandasının kapısında yahşi işler yapacak mı bakalım...

sopcast indirip kurun.
lshunter sitesinde gs maçında bi kaç tane sopcast linki var birini tıklayın, direk sopcast açacak zaten.
açılan küçük ekranda sağ tuş seçeneklerden ara belleğe alma süresinide 10 yapın 0 donma yüksek kalite izleyin (normal tv kalitesinde)
eğer sopcastta linki açmazsa can not ... bilmemne yazarsa TR den girdiğimiz içindir. Bunun içinde ultrasurf birebirdir. Zaten dns ayarı yapsanız bile ultrasurf açmadan çoğu yayın yapan site açmayacaktır.
Ama sopcastı deneyin derim... Kesinlikle diğer yapan sitelerden çok çok daha kaliteli yayın. Yüksek çözünürlük. 0 donma. Aynen TV gibi. Ama nedense genelde lig maçlarında bulunmuyo sopcast linkleri. Genelde avrupa maçlarında...

Geri