güvenlik kartları

Kodla Büyü

alpertegas

Site Gezgini
arkadaşlar bt sınıfı vestel bilgisayarlarda imaj dvd si ile yeniden kurulum yaptıktan sonra güvelik kartını aktif hale getiremiyorum bu sorunla karşılaşan oldumu nasıl çözeriz

Normalde kartı kaldırıp, dvd den yükleyip, açtığınızda kartın kurulum ekranı gelir, kurarsınız, aktif hale gelir.
Lakin bende de oluyor bazen, kart çalışır gibi gözükse de aktif olmuyor, korumuyor.
Sürücüsünü kurduktan sonra problem halloluyor, koruyor.

ben de güvenlik kartının açılışta ctrl+home ile ayarlarını açmaya çalışıyorum ama hiçbi ekran gelmiyo karşıma

nazzan hocam güvenlik kartınızın markası ne ben size yollayayım yarda biostanda olabilir

ws lite benim kartların markası hocam işin tuhafı biosta da güvenlik kartı görünmüyo

ctrl + home ile güvenlik kartı ayarlarına giremiyorsanız ve klavyeniz usb girişli ise, ps2 girişli bir klavye ile deneyiniz.

wslite driver

wslite driver isteyene burda kullanın arkadaşşlar

Ekli dosyalar

• Winschool.rar
    283.8 KB · Görüntüleme: 89
  • Winschool.rar
    283.8 KB · Görüntüleme: 65
hiç boşa uğraşmayın açılışta menü sunmayan karttan hayır gelmiyor, ben çıkarıyorum yerinden daha sonra daha pratik olan deep freeze programını kullanıyorum.

kartlardan bir kaç tanesi mevta oldu, sizlere ömür, onu da ne yapacağımı bilmiyorum,
garantiye mi göndereceğiz napcaz bi bilen varsa buyrun..

Geri