güvenlik kaartı nasıl ayarlanıyor

Kodla Büyü

recepata

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaslar. ben güvenlik kartını açılışta ctrl+home tuşuna basarak açtım. sonra c ve d yi seçili bıraktım. galiba bu hali korumalı. ama her turlu işlemi yapabiliyor ogrenciler klasor açma dosya acma. sonra yeniden başladığında klasorler hala var yani
güvenlik kartımı calışıyormıyor yoksa başka bi ayarımı var tekrar eski halinde kalması için;

yani hiçbir dosya kayıtı yapmammasını istiyorum:.... her açıldıgında eski haline dönmesini istiyorum

Bu sorun bendede vardı arkadaşlar. Güvenlik kartının sürücüsünü kurdum. Bu şekilde düzeldi.

aynı sorun bende de var :cry:
sürücüyü kurmama rağmen işe yaramadı.deep frezede soluğu aldım.
sitede güvenlik kartı ile ilgili çok başlık açıldı ama bu sorunu yinede halledemedim.

evet hata devam ediyo artık deepfreze i kurdum. güvenlik kartının sürücüsünü kurmaya calıştım oldu da ama xp başlarken garip sesler geliyor e resetliyor yeniden ghostlamak zorunda kaldım.

Ya bu güvenlik kartları sorundan başka bişey getirmiyo valla :x , sanırım en iyisi hepsini kaldırıp tümden deep freeze kurmak olacak :sleep:

ws lite güvenlik kartı kullanıyorsanız windows dan sürücüsünü kurun hiçbirşeye karışmadan kendisi hallediyor.

Geri