Güneş Yanığı Sonrası Kaşıntı Krizi

Kodla Büyü

gunhkn

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 2 gün önce hafif yandım acı öyle çok yoktu. 3 saat önce hayatımda daha önce başıma hiç gelmeyen bir kaşıntı çeşidi vurdu sırtıma. Ama kendimi camdan atmam gerektiği hissi verecek şekilde silverdin falan yarım saat yerlerde süründükten sonra azaldı. 3 saat rahattım az önce yine vurdu aniden geliyor ve hayatımda ben insanı bu kadar perişan eden bir şey görmedim.

Sıcak su falan duş aldım geçer gibi oluyor ama yine geliyor. bilen başına gelen biri varsa bu ne kadar devam edecek kafayı yiyeceğim

eczaneye gidip systral jel alın.. ben sizin durumunuzu gecenin 3ünde yaşamıştım.. eczacı bunu verince 15 dk.da geçti..

çok teşekkür ederim hocam az önce yine vurdu az daha atlıyordum camdan ne kadar doğru bilmiyorum ama sırtımı yakacak şekilde sıcak su tutuyorum biraz rahatlatıyor

Hocam geçmiş olsun çok iyi anlıyorum sizi aynısı yaşadım denemediğim şey kalmadı. Bi eczaneden panthenol altermed aloe vera diye bir krem vermişlerdi yanma krizi geldikçe sürüyordum çok faydasını gördüm

şimdilik sıcak su ile düzeldim ama diken üstündeyim inşallah bir şey olmaz nöbet 3 kez geldi her biri bir öncekinden şiddetli yaklaşık yarım saat sürüyor. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin.
Bu arada yanınızda kim varsa hıçkıra hıçkıra gülüyor size o daha beter

Arkadaşlar 2 gün önce hafif yandım acı öyle çok yoktu. 3 saat önce hayatımda daha önce başıma hiç gelmeyen bir kaşıntı çeşidi vurdu sırtıma. Ama kendimi camdan atmam gerektiği hissi verecek şekilde silverdin falan yarım saat yerlerde süründükten sonra azaldı. 3 saat rahattım az önce yine vurdu aniden geliyor ve hayatımda ben insanı bu kadar perişan eden bir şey görmedim.

Sıcak su falan duş aldım geçer gibi oluyor ama yine geliyor. bilen başına gelen biri varsa bu ne kadar devam edecek kafayı yiyeceğim
geçmiş olsun hocam. deriniz soyulacak malesef birkaç gün bu sıkıntı sürebilir deriniz soyulmaya başlayınca bişeyiniz kalmaz. bepantol pişik kremi bende işe yaramıştı.

Geri