Görevlendirmelerde Hizmet Puan Hesaplama sorunu

Kodla Büyü

sahininces

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir sorum var arkadaşlar;
Benim Kadromun bulunduğu okul 30+6 hizmet puanı veriyor. yani yatılı okul. Ben liseye bt rehber öğretmen olarak görevlendirildim. kendi okulumda 3 gün derse giriyorum belletmenlikten tutun her türlü okulumun sıkıntısını çekiyorum. iki gün de liseye gidiyorum. şimdi mebbise baktım da benim puanım liseye göre hesaplanmış(30 puan) sizce doğru bir uygulama mı? yalışsa nasıl düzeltebilirim?... şimdiden teşekkürler.....

bakanık hem kendi okulunda derslerine gireceksindiyor, hem de kendi okulumun puanını vermiyor. Bu nasıl iştir anlamadım :x

dilekçe vermeyi denediniz mi? ilçe yad il milli eeğitimde ilgili memur-şef vardır. onlarala görüşün..

pazartesi şube müdürümüzle görüşüp soracam....
olmazsa ikinci dönem görevlendirme istemem. kendileri bilir. zaten başka bilgisayarcı yok ilçe merkezde....

sahininces' Alıntı:
olmazsa ikinci dönem görevlendirme istemem. kendileri bilir. zaten başka bilgisayarcı yok ilçe merkezde....

en güzeli hocam. hem normal görevin üzerine bir görev daha al hem puanın düşsün olacak iş mi.
bu arada yibo da çalışmak zordur, kolay gelsin

hgx2' Alıntı:
sahininces' Alıntı:

en güzeli hocam. hem normal görevin üzerine bir görev daha al hem puanın düşsün olacak iş mi.
bu arada yibo da çalışmak zordur, kolay gelsin

sağolun hocam, isteğimiz emeğimizin karşılığını almak...

Hocam görevlendirme suresi 90 gungen fazla olunca görevlendirildigin okulun puani veriliyormuş. Bende size benzer bir durumdaydım ama benimki ilsise islenmediğindenmidir bilmiyorum ama ben kadronum olduğu okulun puanını alıyorum şimdilik.tabi bunu fazla dillendirmiyorum :)

ben de aynı durumdayım bu sorunun bi çözümü yok mu, eger çözüm olmazsa bende 2. dönem bt rehberi olmam hem o kadar eziyet çek iki okula git hem puanın kesilsin bide ben dogu görevi yapıyodum kendi okulumda görevlendirildiğim yer merkez bi dönem daha uzadı mı sürem?

beyazgolge' Alıntı:
Hocam görevlendirme suresi 90 gungen fazla olunca görevlendirildigin okulun puani veriliyormuş. Bende size benzer bir durumdaydım ama benimki ilsise islenmediğindenmidir bilmiyorum ama ben kadronum olduğu okulun puanını alıyorum şimdilik.tabi bunu fazla dillendirmiyorum :)
hocam ben bundan önce çok ögrevlendirildim mebbistede yazıyo görevlendirildiğim okullar da bir dönemdi, hiç bu şekilde bi uygulama olmadı kafalarına bu yıl esmiş böyle bişey

ben de aynı durumdayım.kadrom yibo da.oranın puanı 20+10 ,görevlendirildiğim lise 100 m aşağıda 18 puan malesef... :(

aynı durum bende de vardı düzeltirdim arkadaşlar. olay şudur. mem'de bu işe bakan arkadaşa görevlendirme yazıları gidiyor ve oda görevlendirmeleri sisteme giriyor. bendede aynı durum olunca gidip görüştüm ve görevlendirmeyi kendi okulum olarak gösterttim. zaten bende 3 oıkul görevlendirmesi olduğu için eleman birini girmemiz gerekiyordu demişti. girilen okul kendi okulum olunca sorun kalktı

bizde o şekilde değil hocam ama. kendi okulumuzda derse giriyoruz.lisede bt rehberliği yapıyoruz..acaba bu şekilde yapacağımız hiçbir şey yok mu

mebbisle görüşmüşmüştüm düzeltebiliriz demişlerdi. iki haftadır bi değişiklik yok... :x

Geri