Görevlendirme Müdür Yardımcılığı

Kodla Büyü

kirtikoz

Site Gezgini
Herkese iyi akşamlar. bir sorum olacak, umarım aramızdan bir bilen çıkar.

Müdür yardımcılığı olarak görevlendirileceğim resmi yazıda tarih belirtilebilir mi? Mesela, 30 Haziran 2019'a kadar müdür yardımcısı olarak görevlendirilmiştir diye belirtilebilir mi?

Yoksa her şekilde 6 aylığına mı görev verilir?

Bunu tecrübe eden varsa paylaşırsa sevinirim, teşekkürler.

Herkese iyi akşamlar. bir sorum olacak, umarım aramızdan bir bilen çıkar.

Müdür yardımcılığı olarak görevlendirileceğim resmi yazıda tarih belirtilebilir mi? Mesela, 30 Haziran 2019'a kadar müdür yardımcısı olarak görevlendirilmiştir diye belirtilebilir mi?

Yoksa her şekilde 6 aylığına mı görev verilir?

Bunu tecrübe eden varsa paylaşırsa sevinirim, teşekkürler.

Genelde, yerine biri atanana kadar,
6 ay gorevlendirildi yazar hocam,

belirtilir 04.02.2019- 14.06.2019 olarak bile belirtebilirler oluru nasıl alırlarsa öyle görevlendirilirsiniz, 6 aylık olduğunu şimdiye kadar hiç görmedim.

belirtilir 04.02.2019- 14.06.2019 olarak bile belirtebilirler oluru nasıl alırlarsa öyle görevlendirilirsiniz, 6 aylık olduğunu şimdiye kadar hiç görmedim.

hocam, o kadar olmasını istediğim bir şey söylediniz ki. ama ben de ikinci yorumda belirtilen şekilde biliyorum: yerine biri atanana kadar 6 ay görevlendirildi yazar.

siz bu bahsettiğiniz şekilde görevlendirmeye denk geldiniz mi hiç hocam?

Görevlendirmeler genellikle 6 şar aylık dilimler halinde yapılıyor hocam. Boş olan kadroya birisi atanirsa son 6 aylık görevlendirme atanan kişinin göreve başlamasıyla son buluyor.

Dilekçeni verirken şu tarihe kadar diye belirtirsen o tarihe kadar olur alınır hocam. Aksi durumda 6 aylık olur çıkar.

görevlendirmeler 6 aylık yapılır hocam. yerinize kadrolu birisi gelirse görevlendirme iptal olur. özellikle tarih belirtmenize gerek yoktur. görevlendirme sonuna kadar beklemenize de gerek yoktur. dilekçe ile görevlendirme iptali istersiniz. ama okulu bilgilendirin ki ayrılma sırasında sorun yaşanmasın.

görevlendirme 6 aylıktır ve kaymakamlık makamı oluruyla olur. görev süresi bitince tekrar yazı yazılıp süre uzatılır. bizim ilçede şube müdürü genelde yazı gönderiyor görevlendirme yenileme diye. eğer valilik oluruyla başka biri 4 yıllık sürelik görevlendirmeyle( yani kadrolu sayılan) şekilde gelirse sizinki biter. Ya da ayrılmak isterseniz 6 ay bitmeden idare ile görüşüp dilekçe verip ayrılabilirsiniz. ama bunu yaparken müdürün rızasını almak önemlidir. sonuçta müdür kendine başka idareci bulmalıdır. okulun zor durumda kalmaması için önceden müdüre dersiniz o da başka birini bulur ayarlar o şekilde ayrılmak makbuldür

hocam, o kadar olmasını istediğim bir şey söylediniz ki. ama ben de ikinci yorumda belirtilen şekilde biliyorum: yerine biri atanana kadar 6 ay görevlendirildi yazar.

siz bu bahsettiğiniz şekilde görevlendirmeye denk geldiniz mi hiç hocam?
onlarca gördüm..... 6 aylık alınsada bi sıkıntı yok bırakmak istediğiniz tarihte mazeret göster bırak. dilekçeni verdiğin gün idareciliği bırakabilir dersine dönebilirsin görevlendirme olduğu için kimse seni zorla tutamaz ha idare ile aranız çok resmi ise olur gelmesini bekle derse biraz atışırsınız görevlendirmelerde istifanın ret edilme lüksü yok çünkü

Geri