GÜVENLİK KARTI OLAN BİLGİSAYARA KAYIT NASIL YAPILIR?

Kodla Büyü

ORHAN65

Site Gezgini
Türkiyenin genç beyinleri hepinizi seviyorum. Ben 39 yaşındayım. Bilgisayarla 2000 yılında tanıştım. 2004 den beri uzak kalmıştım. Çok şey değişmiş. Bilgisayara kayıt yapamıyorum. Sayenizde deepfrez olmadığını anladım. Güvenlik kartı var galiba. Bu durumda bilgisayara kayıt yapmak için ne yapmalıyım? :D

Bilgisayar açılışta güvenlik kartı menüsünü gösterir. Burada genel ayarlar ya da bir oturumluk güvenlik kartını kapa seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz. Sürekli açık olmasını istiyorsanız genel ayarlara girip güvenlik kartının etkili olduğu diski pasif hale getiriniz.

işlemleri yapın yeniden bilgisayarı başlattıgınızda ctrl+home yapın şifreyi yazın sonra ctrl +s yapın .

ORHAN65' Alıntı:
Türkiyenin genç beyinleri hepinizi seviyorum. Ben 39 yaşındayım. Bilgisayarla 2000 yılında tanıştım. 2004 den beri uzak kalmıştım. Çok şey değişmiş. Bilgisayara kayıt yapamıyorum. Sayenizde deepfrez olmadığını anladım. Güvenlik kartı var galiba. Bu durumda bilgisayara kayıt yapmak için ne yapmalıyım? :D

Hocam öncelikle bilgisayar Vestel promega ise Bilgisayar başlarken CTRL + W yaparak 1 seferliğine mahsus kartı şifre (12345678) girerek kapatabilirsin. Yada CTRL + Home tuşları ile Kart Güvenlik Ayarlarına girip C veya D deki korumayı iptal edebilirsin.

Kolay gelsin...

Hocam eğer pc ler Exper ise F klavyedir. Açılırken ctrl+G ye basın . şifre arkadaşların dediği gibi 12345678 dir. Pc korumasız modda açılır yüklemeyi yaptıktan sonra yeniden başlatırsanız koruma kartı yeniden yüklenmiş olur. Yüklenmezse www.bitefo61.com adresinde güvenlik kartını yükleme programı ve nasıl yükleneceği var. Oradan indirebilirsin

hocam eğer kişisel bilgisayarında kaldır güvenlik kartını rahat et... gerçi aslında çok iyi bir şey ama.eğer kullanamayacağını düşünüyorsan kaldır.

güvenlik kartı mı, o da ne???

Arkadaşlar; bilgisayarda güvenlik kartı var. Ancak bilgisayar açılmıyor. Açıklamada güvenlik kartı kaldırıldıktan sonra yükleme yapılabileceği şeklinde ancak bilgisayar açılıyor. Bana yanlış hatırlamıyorsam V5,2 gibi birşeyler yazan bir hata mesajı veriyor. Hiç güvenlik kartlı bilgisayar kullanmamıştım. Bana yardım eder misiniz???
İyi çalışmalar hepinize.

bilgisayar açılırken ctrl+i tuşuna basın sizden şifre isteyecek,12345678 olabilir bizim şifre o tıklayınca kendiliğinden kaydedip ekran açılıyor

arkadaşlar ben şifreyi girdim fakat şimdide şöyle bi sorunum var c ve d nin yanındaki işareti kaldıramadım nasıl işaret siliniyor yardımcı olursanız sevinirim

Geri