GÖREVE KİMLER HALA BAŞLAYAMADI

Kodla Büyü

huseyinobek

Site Gezgini
MUŞ HALA GÖREVE BAŞLATMADI.EĞİTEKTEN YAZI GELMEMİŞ DİYOLAR SADECE BİZMİYİZ YOKSA ÇOK KİŞİMİ VAR BİZİM DURUMUMUZDA SİZE NE DİYOLAR ONUMERAK ETTİM.

eğitek den yazıyı beklemeye gerek yok valilikler görevlendirmeleri yapacak kimlerin görev alacağı geçen cuma (28 mart) günü yazıyla il koordiatörleri tarafından bakanlığa gönderdi.sizin bulunduğunuz illerde göndermek zorunda en azından göndermeliydi. onlar gönderdilerse yazınız valiliklerde dir.

Burada da başlamadık (Muğla) ama herhalde cumaya kadar yazı elimize gelir. Koordinatör arkadaş valilik onayının çıktığını söyledi, bugün yarın bekliyoruz.
Bir de Pazartesi il milli eğitimde toplantımız varmış. Bence paniğe gerek yok. Tabi hala koordinatörle görüşmediyseniz veya görüştünüz de görevlendirmeniz yapılmadıysa onu bilemem...

Eğitek beklemede., Eğitek naapıyor arkadaşlar. neden varolan yetkisini kullanıp şu müdürleri tek tek arayıp olayları tam olarak yaptırmaısnı sağlamıyor.

O kadar kızıyorum ki eğitek e.

Hocam eğitek ne yapsın. Eğitek in gönderdşpş yazı açık ve net. Bir yazı için 10 defa daha yazı gönderip, 10 defa da telefon açmaları gerekmiyo ya. Ayrıca gwerekli onayları göndermeyen illeri aradıkları da forumda yazıyo.

Bence sorun bu işi çıkmaza sokan milli eğitim müdürlükleri

eğt-öğretimin aksamasına tepki olmasın

Valilik meb den görüş alır meb isterse olur.
zannedersem temmuza kaldık
bakanlık temmuzda aracısız bizi görevlendirecek.
hazirana kadar keyfiyet var.
Hiç düşünmeden ve sormadan işgüzarca yapılan bir iş.Formatörlüğü kazanan az oldu için nasıl olsa valilikler onaylar diye düşünülmüş
bakanlık istese direkt görevlendirirdi.
Eğitim öğretimin aksamasını mem lerin üstüne ,valiliklere yüklüyor.Yani iş siyasi.
15 gün içinde olmazsa haziran sonunu bekleyin bakanlık sizi bağrına basacak.

arkadaşlar benim anlamadığım bu görevlendirmeleri bakanlık yapmıyor mu? başlayan illerde bakanlık onayı geldi mi? kimileri valilik onayı ile başladı sanırım. valilik onayı ile başlanacağına dair bir ibare var mıydı?

Alim Hocamdan alıntıdır.

Vakit darlığından bu görevlendirmeleri yapma onayı bakan tarafından valiliklere verildi. Yani görevlendirmeleri valilikler yaptı. ilgili yazı forumda mevcut.

ya arkadaşlar allah aşkına nedne bu forumu azda olsa takip etmiyoruzki.
Olay tamamen valiliklere bırakıldı. Temmuzda eskiden olan 6 aylık görevlendirmeler yerine bir yıllık görevlendirmeler ile bakanlık yapacak bu işi.

Manisa'da yer yer görevlendirmeler görülmekle beraber, bazı ilçelerimizde görevlendirme açısından kurak bir mevsim yaşanmaktadır. Her ne hikmetse artık!?

muhtemelen il mem deki Salihli kutusunda duruyordur.salihliden alıp getiren kimse yok heralde..ilk atandığımda o sene atanan kişilerin kararnamelirini bile ben salihliye getirmiştim:)

huseyinobek' Alıntı:
MUŞ HALA GÖREVE BAŞLATMADI.EĞİTEKTEN YAZI GELMEMİŞ DİYOLAR SADECE BİZMİYİZ YOKSA ÇOK KİŞİMİ VAR BİZİM DURUMUMUZDA SİZE NE DİYOLAR ONUMERAK ETTİM.

Merhaba öğretmenim,
Tüm başvurularınızı okul idaresine yazılı olarak yapın ve mutlaka yazılı cevap isteyin.

Geri