Fuzul Ev Pişmanlıktır - Uzak Durun

Kodla Büyü
14 sene önce 5 bin lira ödemiştim.
Peki bu sistemde 150 kişi 1K araba için girdiğinde diyelim ki 4.ayda bana araba çıktı paramı aldım.Geriye kalan 146 kişi de araba alıncaya kadar ödemeler bitmiyor ve sabit bir taksit yok değil mi?
hocam ben 160 kişilik gruptaydım 100 taksitte bitiyordu ödemeler erken çıkanların taksiti teslimat ayından sonra artıyor ona göre kısalıyor benim ilk kurada çıktı 60 aya düştü taksitler onu da merkez hesaplıyor diyorlar ama neye göre bir şey bilmiyorsunuz. çözüm bulmaları için çabalıyorum ama maalesef olumsuz yanıt diyip duruyorlar. bunların işi size o imzayı attırana kadar

Karşı tarafın masrafı çok yüksek çıkıyor hocam (4.000.000-650.000)* %15-%35 e kadar gelir vergisi
ödesin işi ne.. Rayiç bedeli 650 bin tl olan evi 4 milyon tl ye satmaya çalışırken kazanacağı karım azalıyor diye satmaktan vaz geçmiyor. onun aradığı müşteri nakit cebinde para olsun. evi 650 -700 gösterelim (bak böyle yaparsak az da tapu harcı, ev vergisi ödersin vb. şeyler söyler). Evi satmaya çalışan kişiyi şikayet edin. Vergi kaçırmaya çalışıyor diye..

Sıfır 1. el ev almak yerine aynı paraya 2. el daha mantıklı geliyor. Tabi ki sıfırına göre daha iyi bir konumda ve metre kare olarak daha avantajlı olması lazım.

Geri