Full HD uydu alıcı tavsiyesi

Kodla Büyü

nemesis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selam arkadaşlar... Full HD uydu alıcı almayı düşünüyorum. aradığım ilk özellik kanal geçiş hızı... daha doğrusu bunun haricinde ne özelliğinin olması gerekir? yardımcı olursanız sevinirim...

Hocam bazılarının HD kanallarda değil ama normal kanallarda görüntüsü çok kötü diyorlar. En önemlisi film izlemek için Media Player özlliği. Yeni televizyonların hepsinde USB girişi var ma bazı formatları ve codecleri televizyon desteklemiyor cihaz çalıştırıyor. Yayının hariciye falan kaydedebilmesi. Hemen hemen hepsinde var ama BISS key girilebilmesi önemli . Biraz kaliteli bişey alayım diyorsan 50 60 lira fazla ver next al. Daha uygun bişey alayım diyorsan HİREMCO lar var ben aldım gayet iyi.

Sayın hocam, kesene en uygun uydu alıcısını tercih et. Maalesef Türkiye'de HD izlemek istiyorsan, digiturk veya d-smart abonesi olman gerekiyor. Ücretsiz HD yayın yapan kanal sayısı, bi elin parmağını geçmiyor. Diğer ülkeler HD'yi bırakıp 4K'ya geçiyor. Biz hala kocaman pikselli yayınlar izliyoruz. O yüzden fazla kasmana gerek yok. Fiyat olarak en uygunu en iyisidir.

mkutlukyildirim' Alıntı:
Sayın hocam, kesene en uygun uydu alıcısını tercih et. Maalesef Türkiye'de HD izlemek istiyorsan, digiturk veya d-smart abonesi olman gerekiyor. Ücretsiz HD yayın yapan kanal sayısı, bi elin parmağını geçmiyor. Diğer ülkeler HD'yi bırakıp 4K'ya geçiyor. Biz hala kocaman pikselli yayınlar izliyoruz. O yüzden fazla kasmana gerek yok. Fiyat olarak en uygunu en iyisidir.

Hocama aynen katılıyorum...

Geri