full hd film indirme sitesi?

Kodla Büyü

enesaskar

Aktif Üye
Arkadaslar full hd 1080p, BD / mkv kisacasi cok yuksek cozunurluklu filmler ariyorum. Bildiginiz indirme siteleri var mi? Full hd tvsi olanlar nerden film indiriyorsunuz? Biraz bakindim internette blueray filmler 30 - 40 part olarak yuklenmisler. Bu isin bir kolayi varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Ya da vereceginiz linkler varsa alayim. Simdiden tesekkurler.

hocam torrent sitelerini tercih ederseniz daha iyi olur. Yoksa indirmelerde sorun olur. Torrent bu anlamda çok iyidir...

torrent sitelerini tavsiye edebilirim

ilgilendiğiniz filmin ingilizce adını bulun..

www.torrentz.eu sitesine girin. bu site torrent linki arama sitesidir..

değişik sitelerden torrent linkleri bulacaktır. işinize yarayan siteden bulduğunuz torrent linkini mutorrent programı ile indiriniz...

benim kullandığım yöntem bu..

iyi çalışmalar

Yabancı fimler için ''kickass'' var üyelik istemeyen birde 'zamunda' var ama üye alımı kapalı sanırım..

Yoksa indirmelerde sorun olur. Torrent bu anlamda çok iyidir..
cpu.gif

torlock var hocam o da üyelik gerektirmiyor. ama en iyisi torrentz.eu dan arama yapmak. betelguese hocamın dediği gibi çeşitli torrent sitelerinden sonuçları gösteriyor.

betelguese hocam: bu verdiğiniz siteden arama yaptıktan sonra çeşitli dökümanlar geliyo. Direct Link veya Direct Download şeklindeki bağlantılara tıkladığımda indirme işlemini başlatıyo. Demek istediğim şu: herhangi bir torrent dosya indirme programı kullanmadan burdan indirme yapabilir miyiz??? Teşekkürler.

Geri