FPBTR Görevi ile ilgili YEĞİTEK in Yeni Yazısı

Kodla Büyü
drejog' Alıntı:
Müdür yardımcısı ile konuştum az önce. Geriye dönük kurs ücretini ödeme yapamayız dedi. Hatta bu ayın kurs ücretini bile alamazsın yazı geldiği tarihten itibaren geçerlidir dedi. Ama şubatın sonunda kurs ücreti alamaz yazısı geldiğinde şubat ayında hiç kurs ücreti alamadık dedim. Devletin işleri böyle dedi. İş yine sendikaya kalacak. Ne anladım bu işten. Mağdurduk yine mağduruz.

neresi hocam..siz kurs onayını ikinci dönem başından beri almadınız mı?her hafta geldiğinize dair imza atmadınız mı? neye göre yorum yapıyor yardımcınız kafasına göre..

Btr olduğu gün derken bizim olmadığımız günde mi var bunu açıklasınlar önce

2. ben 2 okula gidiyorum başka okulda btryim kendi okulumda nöbet için dilekçe verdim
o maddeden dolayı verilemez denmiş.

eöğrenim sitesinde yazmayı biliyorlar buraya da yazsalar ne oluyor ben anlamıyorum

kurs kalmadı ki sene sonu geldi yazı yeni geldi.Maksat zaten ekdersi ödememekti seneye eylülde tekrar ödenmez diye bi yazı daha çıkar sonra mayısta ödenir diye bir yazı daha çıkr bu şekilde dalga geçmeye devam ederler.Vay benim güzel ülkem vay...Dağda şehirde teröristler, kurumlarda hainler paraleller, bir de üstüne liyakatsız yöneticiler senin kaderin neymiş böyle beee...

alemd@r' Alıntı:
drejog' Alıntı:
Müdür yardımcısı ile konuştum az önce. Geriye dönük kurs ücretini ödeme yapamayız dedi. Hatta bu ayın kurs ücretini bile alamazsın yazı geldiği tarihten itibaren geçerlidir dedi. Ama şubatın sonunda kurs ücreti alamaz yazısı geldiğinde şubat ayında hiç kurs ücreti alamadık dedim. Devletin işleri böyle dedi. İş yine sendikaya kalacak. Ne anladım bu işten. Mağdurduk yine mağduruz.

neresi hocam..siz kurs onayını ikinci dönem başından beri almadınız mı?her hafta geldiğinize dair imza atmadınız mı? neye göre yorum yapıyor yardımcınız kafasına göre..

Ankara hocam. Kurs onayı aldık ama şubatın sonunda yazı geldi ekders alamadık. Kurslara da kaldim tabi normal seyrinde devam ettim. İl koordinatlarını aradığımda geriye doğru alırsınız demişti. Nasıl alacakmisin merak ediyorum

bu güzel oldu bizde zaten kursu kapatın falan demediler ücretlerimizide aldık ama diğer yazı kafa kurcalıyodu bizim ilede gelir sıkıntı olur diye böylece rahatlamış olduk
mağdur olan arkadaşlarda bu yazıyla arasınlar haklarını geriye dönük vermiyoruz derlerse açın dava bu yazıda şu tarihten itibaren demiyo zaten alabildiğimizi buzamana kadar almamız gerektiğini anlatıyo

Geri