Fotokopi Makinesi Tavsiyesi Alabilir miyiz?

Kodla Büyü

ed1903

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar.
Fatih Projesi kapsamında okulumuzda (köy ortaokulu) Kyocera FS-3040 MFP a4 yazıcı mevcut.
Bu cihaz idari işler için kullanılıyor (aslında öğretmen arkadaşlar daha çok faydalanıyor :) )
Sağolsun idaremiz bizim daha rahat çalışmamız için öğretmenler odasına benzer bir makine almak istiyor ve doğal olarak piyasa araştırması bana düştü. Sizlerin almış olduğu, kullanımında performans/fiyat olarak memnun kaldığı (fiyatı mümkünse 4000 - 5000 gibi çok abartı olmasın) cihazlar var mı, varsa bunları paylaşabilir misiniz?
Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Not: Bir adet te lazer yazıcı düşünülüyor BT sınıfında kullanılmak üzere. Dolum sorunu olmayan f/p olarak iyi diyebileceğiniz tavsiyeler de kabul edilir :)

Mesela şu ürün nasıldır, bu siteden alışveriş yapan oldu mu, memnun mu?

http://www.bitmeyenkartus.com.tr/BROTHE ... 17273.html

ricoh mp2501 aldı bizim okul ama memnun kalmadık. sürekli kağıt sıkıştırma sorunu verdi. en sonunda müdür iade etti.

kyocera taskalfa 221 var okulda eski makina ama hala taş gibi çalışıyo.

Genel olaraksa çift yönlü çekimde kağıdı koyduğumuz yer sorun çıkarıyo fotokopilerde.

kyocera fs3040mfp
bu makina efsanedir hocam
Toneri ben kendim dolduruyorum. Cok saglam kolay kolay ariza vermez.
Mikato olarakta geciyor

Kyocera fs3040 tan ben de çok memnunum şahsen. Ancak almaya kalksak yaklaşık ne kadar bi maliyeti olur bize netten baktım ama fiyat bulamadım pek. Firmalarla telefonla veya yüzyüze görüşmek lazım anlaşılan. Bu ürüne ne alternatifleriniz var mıdır acaba?

hocam ben 2-3 ay önce n11 de görmüştüm 10 adet vardı kapış kapış gitmiş. fiyatı 2.750 tl idi.
bu fiyata bulursanız kaçırmayın

baktım ama göremedim tekrar bir araştırma yapayım. özellikleri falan çok kullanışlı ağdan tarama, yazdırma, çift taraflı baskı vs. belirttiğiniz fiyat ta iyi gibi hakkaten.

Geri