Fotoğraf Makinesi Yorum

Kodla Büyü
Ben kullanmadım makinayı hocam ama arkadşaımda var gece çekimlerinde bşarlı olmadığını söylüyor. Ama diğer çekimlerde çok kaliteli olduğunu belirtti. Zoom kullanacakksan eğer uzak çekimlerde tripod kullanmaını tavsiye ederim. o kadar zoomda titretmemek imkansız :)

arkadaşlar neyzen44 hocam almış zaten makineyi. tavsiye değil yorum bekliyor :) hocam makine çok güzel ama profesyonel çalışmalar için ancak başlangıç seviyesinde olabilir. bu şekilde kullanmayı düşünüyorsanız çabuk sıkılma ihtimaliniz var. yok ben amatör olarak ilgi duyuyorum diyorsanız gerçekten çok güzel :)

amatör olarak kullanacağım arkadaşlar daha önceden de slr like tarzı makinem vardı o yüzden yine vazgeçmedim ve yine slr like olarak kullanımıma devam edicem. Canon dan görüntüleme teknolojisi olarak çok memnunum o yüzden "CANON" diyorum

hocam makineye bukadar para veriyosun dslr like alınırmı yazık olmuş okadar paraya

fatihtasoz' Alıntı:
hocam makineye bukadar para veriyosun dslr like alınırmı yazık olmuş okadar paraya

Katılıyorum gerçekten bu kadar para verdikten sonra bu makine alınmaz.
dslr like deniyor ama slr lerin yanından bile geçemiyor bu makineler.

Hayallerinizi kırmak istemem ama keşke bu ürün yerine DSLR alsaydınız.
Bütçeniz de baya yüksekmiş. 1000 lira civarına DSLR makina alabilirdiniz. Sıfır olmazdı ikinci el olurdu ama DSLR olurdu. Benim şahsi fikrim bu.
Hayırlı olsun, zaten profesyonel olarak çalışmak istediğiniz zaman yeterli gelmeyince satıp değiştirebilirsiniz.
Güle güle kullanın.

Kesinlikle, madem bu kadar para ödüyorsunuz SLR makinaları düşünmenizi tavsiye ederim. :idea:

arkadaşıma 1000 tlye sıfır canon eos 1100d aldık sahibindeni takip ederseniz o fiyata slr alabilisiniz

hayırlı olsun hocam. gece çekimlerini de tripod ile yaparsanız oldukca keskin sonuçlar elde edersiniz.

fotoğraf makinası secimi ilgi ve bütçe işidir. slr cihazlar bu işi hobiden ileriye götürmek isteyen, fotoğrafçılığa daha çok zaman ayıracak ve ciddi anlamda bununla ilgilenecek kişilerin tercihidir.
hocam makinanızı gönül rahatlığı ile kullanın..

Geri