Fotoğraf Makinası Tavsiye

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşalr bir makina almamız gerekiyor bütçe 750-1500tl aralılığında

Modeller Canon EOS 550D Canon EOS 1100d ve Nikon P500 bu profosyonel değil tabi.sizce hangisidir veya bu fiytlara başka SLR veya dijital hangi makinayı önerirsiniz.

Nikon dan şaşmayın derim. canon ve samsung kullanmış biri olarak diyorum ha :)

Hocam bütçenizi biraz daha arttırın ve canon eos 600d alın. kitiyle beraber 1700 tl civarı kampanyada..

bütçe 250 felan artırabilirim hocam o kadar verdikten sonra 250 de verrim :)

1380e 550d 1530a 600d japonyadan sıfır garantili getirtebilirim

fenerliyseniz nikon almayın dün gs nin formasında nikon reklamı vardı :D

:) Fenerliyim hocam :) fatihhocam kredi kartıyla felan ödeme nasıl edecez varmı imkan ?

Metehan' Alıntı:
:) Fenerliyim hocam :) fatihhocam kredi kartıyla felan ödeme nasıl edecez varmı imkan ?
söylediğim peşin fiyatı hocam %5 komisyonla sanalpazar.com dan 12 taksit yaptırabiliyoruz 70 lira falan vade farkı biniyo

gkyzdprmlr' Alıntı:
http://www.amazon.de/

yurt dışından düşünürseniz bu sitede fiyatlar uygun

ah be hocam bir de gümrrüğe takılmasa,verdiydi şuydu buydu derken daha paalıya patlamasa ben nelr getirtcem yurtdışından neler..

Aşağıda ayrıntılarını verdiğim d3100 makinem var. İlginerseniz görüşebiliriz....

Nikon D3100 14.2 MP DSL Fotograf Makinesi ( LCD Koruyucu + 4 GB Class 10 Hafıza Kartı )
18- 55 VR Objektif ( Ön ve arka kapaklar + 52 mm UV Filtre )
55-200 VR Objecktif ( Ön ve arka kapaklar + Orijinal Taşıma Çantası +Parasoley + 52 mm UV Filtre )
Lowepro Nova 160 Aw Taşıma Çantası
Pc Bağlantı kablosu
Ürün optik ve kozmetik olarak kusursuzdur. 2013 mart ayına kadar garantisi devam etmektedir.

awaited' Alıntı:
Aşağıda ayrıntılarını verdiğim d3100 makinem var. İlginerseniz görüşebiliriz....

Nikon D3100 14.2 MP DSL Fotograf Makinesi ( LCD Koruyucu + 4 GB Class 10 Hafıza Kartı )
55-200 VR Objecktif ( Ön ve arka kapaklar + Orijinal Taşıma Çantası +Parasoley + 52 mm UV Filtre )
Pc Bağlantı kablosu
Ürün optik ve kozmetik olarak kusursuzdur. 2013 mart ayına kadar garantisi devam etmektedir.

Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz hocam ??

aynı gün kargolayabileceğim

nikon d3100 18-55 kit lens ile 680$
canon 550d 18*55 ıs ile 770$
canon ve nikonun farklı modelleri için ise fiyat verebilirm
saygılarımla

ertesi gün elnizde olur

ozcanikli@yahoo.com dan ulaşırsanız yardımcı olurum
sakın sony nex5 almayın

ozcanikli' Alıntı:
aynı gün kargolayabileceğim

nikon d3100 18-55 kit lens ile 680$
canon 550d 18*55 ıs ile 770$
canon ve nikonun farklı modelleri için ise fiyat verebilirm
saygılarımla

ertesi gün elnizde olur

ozcanikli@yahoo.com dan ulaşırsanız yardımcı olurum
sakın sony nex5 almayın

sebep nedir neden sakın almasın

hocam ikinci el almanızı tavsiye ederim. daha uygun ve daha mantıklı olur. daha üst modellere geçmek istediğiniz zaman en düşük zarar ile satabilirsiniz.

Metehan' Alıntı:
awaited' Alıntı:

Pc Bağlantı kablosu

Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz hocam ??

1800 TL gibi bir rakam düşünüyorum hocam.

bende bu hafta canon powershot sx30 is alıyorum şiddetle de tavsiye ederim. 35 x zoom'u ile neredeyse dünyadan ayın üzerindeki çukurlar bile çekilebiliyor. Bence görüntüleme sistemlerinde CANON'un üzerine yok.

neyzen44' Alıntı:
bende bu hafta canon powershot sx30 is alıyorum şiddetle de tavsiye ederim. 35 x zoom'u ile neredeyse dünyadan ayın üzerindeki çukurlar bile çekilebiliyor. Bence görüntüleme sistemlerinde CANON'un üzerine yok.

hocam 35x zoom kullanmak çok zordur tripod bile çözüm olamıyo buna ama makine güzeldir ben bide sony hx100v yi de incelemeni tavsiye ederim

Makine almayı düşünen arkadaşlar
sıfır veya 2. el düşünüyorsanız benden fiyat almadan bir işlem yapmayın
yurtdışı fiyatları ile yarışıyorum.

Elimde 2. el canon eos 450d Canon 40d, Canon eos 7d var.

Sıfır isterseniz onlarından fiyatlarını verebilirim.

hocam gurbetçi sezonu açıldı. Eğer almanyada bir tanıdığınız varsa almanyadaki fiyatlar uygun isviçrede biraz daha uygun. Eğer bir yakınınız tanıdığınız varsa oralardan getirtebilirsin. Ben bu şekilde Canon 600D aldım 1400 tl ye.

Geri