forum denemesi

Kodla Büyü

hakankor

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba,
reklam olurmu bu ileti bilmiyorum ama sonuçta bir çok şey paylaşıyoruz sanrım kendi sitemizi tanıtabiliriz....bir kaç kez forum kurup ilgilenmek istedim fakat başarı eldee edemedik. şimdi http://www.ilkatama.com adresine atamalarla ilgili bilgi paylaşımını amaçlayan bir forum kurdum desteklemek isteyen hocalarımız olursa sevinirim. (Moderatör olmak istediğiniz bölüm varsa lütfen iletişim kurunuz)

xenforo , vbulletin den sonra en iyi forum diye geç,yordu bunu kurdum. kurulum dosyas lazımsa atayım. 1.1.3 sürümü olan yüklü.

güzel olmuş hocam lakin, forumu ikinci bir seçenek olarak değerlendirseydiniz daha güzel olurdu. Haberlerin bulunduğu ana sayfa, forum da araç olurdu.

Xenforo'yu bende çok beğeniyorum. Kier; eski vbulletin geliştiricisi. Oradan ayrılarak kendi sistemini kurdu... Ama bu vbulletin, xenforo gibi sistemleri lisanssız kullanmak başınızı ağrıtır. Xenforo'dan kısa sürede belki bir uyarı almazsınız ama içerik artar uyarı gelir lisans almazsanız sitenize fatiha..

uyarı için teşekkürler aslında lisans iyi olur yeni duyduğum için ismini denedim şimdi bir daha kaldırmakta olmaz. lisans alınca veri tabanını oraya yüklseriz. uyarı için teşekkürler.

bikaç gündür ben de bakıyorum bu xenforo ya
şunu merak ediyorum lisansı alınca sadece bir forum için mi kullanabiliyoruz?
pek de ucuz değil 140 dolardı sanırım :(

süre olarak sınır yok zaten ama sayı olarak bilgim yok hocam belki o da sınırsızdr.

Geri