Formatorlerden kimler disarda?

Kodla Büyü
nereye geri dönüş yok? bu başlığın anlamı ne anlayamadım ben

bugün okula gitmedim :sleep: bi iş vardı çağırdılar baktım geri eve geldim...okul dandini zaten, her şey her yerde :? sbaahçılar 9 da karne verdi gitti öğlenciler 1 de verip gidecek, ben niye oturayım ki boş boş..bişey olurs arayın dedin, arayacaklarını da sanmıyroum

çalışma saatinden bahsedilmiş şimdi anladım..ben o sorunu şu şekilde çözdüm.okula gelen bir müfettiş bekleme bir şey olursa seni ararlar gelirsin dedi.ben de bunu müdürüme bildirdim.evim yakın olduğu için böyle bir yöntem uyguluyoruz.tabi bu sırada nöbet tutuyorum,boş derslere giriyorum,haftasonu ihtiyaç olursa geliyorum..herşey karşılıklı anlaşmaya dayalı

madem okulda değilsiniz bunu burdan ifşa etmeyin bari. sonra bunları okuyanlara koz veriyoruz. derler tabi, formatör yata yata ek ders alıyo diye
okuldayım bende

Millet şu an evinde pijamalarını giydi uzanarak tv seyrediyo. Ben hala okuldayım. Onlar da öğretmen ben de. Bu nasıl bir çelişkidir anlamadım senelerdir.

Bende evimdeyim bir film açıp izleyeceğim ondan önce bir girip bakayım ne var ne yok dedim :) 5e kadar boş sınıfı bekleyenleri anlamıyorum ha evinde oturmuşsun ha sınıfta ne farkı var birisi anlatsın bunu? Bir ihtiyaç olursa araba ile 2dkda okulda oluyorum zaten sorun olmuyor.

xsentius' Alıntı:
Bende evimdeyim bir film açıp izleyeceğim ondan önce bir girip bakayım ne var ne yok dedim :) 5e kadar boş sınıfı bekleyenleri anlamıyorum ha evinde oturmuşsun ha sınıfta ne farkı var birisi anlatsın bunu? Bir ihtiyaç olursa araba ile 2dkda okulda oluyorum zaten sorun olmuyor.
Biraz insaf arkadaşlar, istersen hiç bir iş yapma boş bilgisayarları bekle istersen ama yine de mesai saatini okulda geçir de aldığın parayı hak et.

ben de okuldayım karne görüntülerini siteye atttıktan sonra eve gideceğim
formatörlük bugün bitti...bundan sonra sadece sınav görevleri var o kadar. ( düz lisedeyim)

benimde öyle izin hiç sıkıntı olmuyor ama içe sinmiyor zaruri işim olmazsa

Dışarda olman formatör olduğundan değil kişisel tercihinden dolayı hocam..Sanki formatör olan karne günü çalışmaz gibi bir başlık atmışsın.. :-1:

inblue' Alıntı:
xsentius' Alıntı:
Biraz insaf arkadaşlar, istersen hiç bir iş yapma boş bilgisayarları bekle istersen ama yine de mesai saatini okulda geçir de aldığın parayı hak et.

Okulda boş boş oturunca sen hakediyorsun ben evde oturunca haketmiyorum demek şaka gibi :) Birde bu saat 5e kadar bekler ibaresi nerede yazıyor nerenizden uyduruyorsunuz bunu? Müdürüm, müdür yardımcım okula yaptıklarımdan memnunsa, öğrencilerim memnunsa size en fazla bu forumda 5e kadar dursana demek düşer :) Benden memnun olmayan varsa gider şikayet eder 1 sonraki dönem formatörlük verilmez gerisi hikaye.

xsentius' Alıntı:
inblue' Alıntı:
xsentius' Alıntı:

Okulda boş boş oturunca sen hakediyorsun ben evde oturunca haketmiyorum demek şaka gibi :) Birde bu saat 5e kadar bekler ibaresi nerede yazıyor nerenizden uyduruyorsunuz bunu? Müdürüm, müdür yardımcım okula yaptıklarımdan memnunsa, öğrencilerim memnunsa size en fazla bu forumda 5e kadar dursana demek düşer :) Benden memnun olmayan varsa gider şikayet eder 1 sonraki dönem formatörlük verilmez gerisi hikaye.
Uslup yanlış bir kere ona dikkat edelim, ikincisi okul işletme değil müdürün, müdür yardımcısının memnuniyetine göre iş yapılmıyor, işimiz belli BT sınıfını açık tutuyoruz başka işler olursa yapıyoruz zaten beklememizin asıl sebebi BT sınıfını açık tutmak. Vicdanınız rahatsa sorun yok benimki bek rahat durmuyor maalesef.

Geri