Format atmadan windows kurmak

Kodla Büyü

yagmurumsu

Site Gezgini
Arkadaşlar format atmadan windows kuruyorum. Bigisayardaki dosyalar aynen duruyor. bilgisayarı böyle kurmak format atmak gibi elbette olmaz ama bi yararı olurmu?

ya format atmadan neden sistem kurarsınız ki anlamam. Bence sistem kurmanın en keyifli yeri format atıp makinadan intikam almaktadır. Atacaksın formatı onun sana cektirdiklerinin bir bir hesabını soracaksın .Hele bide virüs yüzünden format atıyosan oooo o zaman değme gitsin.Sindire sindire biçimlenecek.Biraz felsefi mi oldu?

ickerya' Alıntı:
ya format atmadan neden sistem kurarsınız ki anlamam. Bence sistem kurmanın en keyifli yeri format atıp makinadan intikam almaktadır. Atacaksın formatı onun sana cektirdiklerinin bir bir hesabını soracaksın .Hele bide virüs yüzünden format atıyosan oooo o zaman değme gitsin.Sindire sindire biçimlenecek.Biraz felsefi mi oldu?
kesinlikle katılıyorum :lol:
format atarak windows kurmak iyidir tavsiye ederim, yoksa eski sorunlar devam edebilir.
format harddiski biçimlendirdiği için veriler daha da hızlanır, ama format atacaksanız hızlı format atmanızı tavsiye etmem, tam format atın biraz sürer ama buna değer.

Ben de bilgisayarımda virüslerle yaşamaya meraklı değilim. Ama format atınca driverlerını falan tanıtmak baya bi uzun sürüyor TEPI bilgisayarlarla. Üstelik Öğrenci kurulum cd im de yok. Format atmadan bi deniyim dedim. Neyse biraz ugrasırız olur biter.

Hocam sizi kızdırmak gibi şahsi bir düşüncem toktu sadece forma ile ilgili şahsi fikrimi beyan etmiştim.Neyse eğer kolay farmat atmayı düşünüyorsanız. GHOST isminde birr program var bulup kulllanmanızı tavsiye ederim. Bir bilgisayara temiz bir sistem kurarsını sonra yedeğini alıp aynı donanıma sahip tüm bilgisayarlara suya sabuna dokunmadan sistemi, sürücüleri,programları yakaşık 15dak kurarsınız.Kolay gelsin hemşehrim.

Geri