Formatörlük görevlendirmesi hakkında

Kodla Büyü
Arkadaşlar merhaba şubat atamasında bt öğretmeni olarak Ağrı/Doğubayazıta atandım.Okul formatörlüğüm 1.5 ay sonra kadar başladı.Görevlendirmenin ne zaman biteceği hakkında bilgi verilmedi.Benim görevlendirmem de 30 haziranda sona erecek mi? Yazın okulda kalmamız zorunlu mu?Yaz formatörlükleri iptal edilmiş diye bir duyum aldım ne kadar doğrudur?Şimdiden teşekkür ederim

hocam malesef hiç bir sorunun net bir cevabı yok bizlerde bilmiyoruz ne olacağını

Görevlendirme yazısında 6 ay gibi bir ibare vardı ama anladıgım kadarıyla bir dönemlik süre için geçerli degilmi bu 6 ay? Yazın ben istemedikçe okulda kalma durumum var mı?

1,5 yıldır formatör olarak çalışmaktayım. görevlendirmeler 6 aylık dönemler halinde yapılmakta. ocak-haziran; temmuz aralık şeklinde. haziran ayı içinde yeni formatörlük başvuruları gelir il ve ilçe mem sitelerinden takip edin. yaz tatillerine gelince ben şimdiye kadar kalmadım ara tatilde ve yaz tatilinde gittim. bu konuda taviz vermeyin. kalırsanız ekdersinizi alırsınız, giderseniz ek dersinizi vermezler tatilininzi güzel güzel geçirirsiniz. Saygılarımla.

pala6116' Alıntı:
1,5 yıldır formatör olarak çalışmaktayım. görevlendirmeler 6 aylık dönemler halinde yapılmakta. ocak-haziran; temmuz aralık şeklinde. haziran ayı içinde yeni formatörlük başvuruları gelir il ve ilçe mem sitelerinden takip edin. yaz tatillerine gelince ben şimdiye kadar kalmadım ara tatilde ve yaz tatilinde gittim. bu konuda taviz vermeyin. kalırsanız ekdersinizi alırsınız, giderseniz ek dersinizi vermezler tatilininzi güzel güzel geçirirsiniz. Saygılarımla.

Teşekkür ederim hocam.Kalma taraftarı değilim.Zorunlu olmadığı müddetçe kalmak istemem.İlginize teşekkürler

Temmuz aralıkta görevlendirme alınıyor fakat bu dönemin içerisine yaz tatilide girmiş olunuyor.Eylül ayında yeniden formatörlük başvurusu yapılabiliyormu peki?

Bazı illerde eylülde yapılıyor hocam bitlis şimdeden görevlendirmeleri yaptı bildiğim diğerlerinde bir gelişme yok galiba

evt bitlis duyuruya çıkmış. Hızlılarmış hakkaten. Bizim burada genelde Haziran ayında çıkıyodu bakalım. eğiticiler göreve devam edecek değil mi? Umarım bakanın söylediklerini il memler ters anlamaz :)

tokatta geçen sene 20 haziranda alınacağı duyurulmuş 6-7 temmuz gibi listeler çıkmıştı.Bakalım bu sene nasıl olacak

ben şu anda asker öğretmenim. 1 ağustosta bitiyor. bitliste görev yapıyorum. burda formatörlük görevlendirmesi(temmuz - aralık) başladı. başvurabiliyormuyum?

hocam bu konudaki en güvenli bilgiyi il formatöründen alabilirisniz bağlantıya geçin. malesef valiliklerin emriyle geziyoruz......

Bende bu sene başvurmayı düşünüyorum. Kocaeli'deki uygulama hakkında bilgi sahibi olan var mıdır acaba?

Geri