Formatör plan, rapor ve evrakları

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Derlediğim formatör plan,rapor ve evrakları

İçindekiler:
*BT Raporu (Eylül,ekim,kasım,aralık,şubat,mart,nisan,mayıs,haziran)
*Klavye Kısayolları (BT panosu için)
*Bilişim Teknolojileri Zümre Öğretmenler Tutanağı
*Bilgisayar Sistem Özellikleri Kayıtları (Excel formatında tüm okulun PC özelliklerini gösterir)
*2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Yıllık planı
*Arızalıdır Fişleri
*Bilişim Teknolojileri Dersi Araştırma Ödevleri (Performan ödev konuları)
*Bilgisayar Öğretimi
*Bilgisayar Koordinatör Öğretmenlerinin Görevleri (19 madde halinde)
*Bilişim Teknolojileri Laboratuarı Kapı Girişi (Girişte kapıdaki tabela)
*BT Haftalık Ders Programı Dağılımı (Excel formatında)
*BTS Kuralları (Sitede bir hocamız paylaşmıştı)
*Dosya Kapağı (Evraklarınızı tutuğunuz dosya için bir kapak)
*Eğitici Oyunlar (Herseferinde öğrenciler netten oyunlara girmesinler kendi Pc'lerindeki oyunları oynasınlar)
*Formatör Öğretmen Yıllık Çalışma Planı I.Dönem
*Formatör Öğretmen Yıllık Çalışma Planı II.Dönem
*Laboratuar Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar (9 madde halinde)
*laboratuvari Kullanan Ögretmenler Listesi
*Okul Sitesi Duyurusu
*Yazıcının Şahidi Tarayıcı (Sitede bir hocamız paylaşmıştı ufak düzenlemeler yaptım)

NOT: Evrakları şablon olarak düşünün, kendi düzenlemelerinizi yapmayı unutmayın. Faydalı olması dileğiyle...

Güncel Dosyalar şurada:
https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/fpbtr-plan-rapor-ve-evraklari-2021-2022.161908/

Ekli dosyalar

• bt.jpg
    bt.jpg
    236.4 KB · Görüntüleme: 21,961
Son düzenleme:
Re: Formatör plan, rapor ve evrakları (Fotmatör Evrak Cantası)

teşekkür ederim hasari hocam :)

Hocam indiremedim bilmiyorum flash kullanıyorum ondanmıdır nedir anlayamadım. Bir sorun yok dimi dosyada Herkes indirebildimi arkdaşlar. 20Mb gösteriyor 340Kb indiriyor

Çapanoğlu66' Alıntı:
Hocam indiremedim bilmiyorum flash kullanıyorum ondanmıdır nedir anlayamadım. Bir sorun yok dimi dosyada Herkes indirebildimi arkdaşlar. 20Mb gösteriyor 340Kb indiriyor
Hocam okullarda indirilebilmesi için özellikle ziddu ya upload ettim. Virüs programınız siteye grişi engeliyor olabilir devre dışı bırakarak tekrar deneyin. Mümkünse download programlarınıda kullanmayın.

Ewet Flash programı ile indirilmiyor sırf bu evrakları indrebilmek için bilgisayarımdan flah programını kaldırdım. Tabii bilgisayarda deepfreze var geri gelecek:):)
teşekkürler ellerinize sağlık

Çapanoğlu66' Alıntı:
Ewet Flash programı ile indirilmiyor sırf bu evrakları indrebilmek için bilgisayarımdan flah programını kaldırdım. Tabii bilgisayarda deepfreze var geri gelecek:):)
teşekkürler ellerinize sağlık
Kaldırmana gerek yoktu eklentilerden devre dışı bırakman yeterliydi neyse sen sorunu bir şekilde halletmişsin. :)

hasari hocam teşekkürler .Peki bunlar yeterli midir ? müfettişler ne soruyo gelince , ankaraeğitici sitesinde daha bi sürü zımbırtı var da

duygusuz' Alıntı:
hasari hocam teşekkürler .Peki bunlar yeterli midir ? müfettişler ne soruyo gelince , ankaraeğitici sitesinde daha bi sürü zımbırtı var da
Hocam işin bu kısmı biraz göreceli ben yeter derim ama başkası yetersiz der. Siz ordaki formlarıda doldurup dosyanıza ekleyin.

Geri