FORMATÖRLÜĞE DEVAM EDECEKLER VEYA ETMEYECEKLER !

Kodla Büyü

Formatörlüğe devam edecek misinz?

• Hayır, devam etmeyeceğim.

Oy: 45 31.9%
  • Evet, devam edeceğim.

Oy: 96 68.1%

• Kullanılan toplam oy
    141
  • Anket kapatılmış .
Seneye ilk işim formatör olmak. Bu yıl arge biriminde çalıştım bu kadar pis bi iş görmedim. İnşaat da çalışmak bile daha iyidir. Formatör olur iki bilgisayara bakar günümü tamamlarım.

Devam etmek istemiyorum ama duygusal nedenlerden dolayı devam edeceğim seçeneği de olmalıydı bence ankette.

Geçen yıl benim 10 saat dersim vardı. Bölgemizdeki okullarda da 6-12 saat aralığında ders bulunuyordu ve hepsinde BT öğretmeni de vardı. İstemiyorum ama başka çarem de yok. Önümüzdeki yıl ders durumu hepten belirsiz. En iyimser tahminle yine formatörlüğe mecbur olacağız gibi görünüyor.
20 - 25 saat dersimiz olsa, bitince direk evimizde gidebilsek kaçımız formatörlük ister ?

Arkadaşlar nasıl bırakıyorsunuz formatörlüğü? 2 defa dilekçe verdim bakanlıktan yapıldığı için iptal edemiyoruz diye cevap geliyor. Ayrılmak istiyorum ayrılamıyorum sinirlerim bozuldu...

Bu sene formatörlükler isteğe bağlı denildi, isteyenler form doldurup verdi. Ben istemedim. Bu şekilde bırakmış olduk, bakalım ne olacak. il: istanbul

Geri