FORMATÖR ÖĞRETMENLERE HİZMET İÇİ EĞİTİM

Kodla Büyü

ozanturk

Aktif Üye
YAKIN ZAMANDA FORMATÖR ÖĞRETMENLER İÇİN HİZMET İÇİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU AÇILMASI PLANLANIYOR...
NE DEMİŞLER FORMATÖRLÜK KAÇINILMAZSA ZEVK ALMAYA BAKACAKSIN.....

ozanturk' Alıntı:
YAKIN ZAMANDA FORMATÖR ÖĞRETMENLER İÇİN HİZMET İÇİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU AÇILMASI PLANLANIYOR...
NE DEMİŞLER FORMATÖRLÜK KAÇINILMAZSA ZEVK ALMAYA BAKACAKSIN.....

kaynak var mı sayın hocam?

iyi olur aslında. köydeki düğünlere de gideriz. fena olmaz. sertifikalı fotoğrafçı. bir de makinemiz güzel oldu mu. mükemmel olur. :+1:

ozcankurucu' Alıntı:
iyi olur aslında. köydeki düğünlere de gideriz. fena olmaz. sertifikalı fotoğrafçı. bir de makinemiz güzel oldu mu. mükemmel olur. :+1:

Hocama katılıyorum
Birer de makine verirlerse süper olur.
Okullarda fotoğraf çekmek için ısrarla zorlamaya kalkmazlar

Bugün karne 10.00da verilecek diye çantamı almamıştım.Aksilik makinanın hafıza kartı içinde kalmış.Müdür dedi makinanı al-gel.Ben de dedim kartı evde unutmuşum.Duyduğum laf aynen şu"40 yılda bir makine lazım oldu onda da getirmemişsin". Bunu diyen müdürüm de kar yağsa fotoğraf ister,kuş ötse fotoğraf ister,öyle biri.O kızgınlıkla tamam eve gidiyorum almaya deyince,arkamdan bağırıyor bir de"Hızlı gitme hocam ,iş çıkarma başımıza"Bugün kararım kesinleşti.Seneye formatör falan olmuyorum,yeter bu kadar amelelik.

Burdan çıkan sonuç şudur. Durmak yok ameleliğe devam. Yakında kalorifer sertifikası da verirler bize onu da biz yakarız. Fotoğrafçılık, ses sistemleri uzmanlığı, kalorifer, her türlü arıza onarım tv, radyo vs...

sinefil' Alıntı:
Bugün karne 10.00da verilecek diye çantamı almamıştım.Aksilik makinanın hafıza kartı içinde kalmış.Müdür dedi makinanı al-gel.Ben de dedim kartı evde unutmuşum.Duyduğum laf aynen şu"40 yılda bir makine lazım oldu onda da getirmemişsin". Bunu diyen müdürüm de kar yağsa fotoğraf ister,kuş ötse fotoğraf ister,öyle biri.O kızgınlıkla tamam eve gidiyorum almaya deyince,arkamdan bağırıyor bir de"Hızlı gitme hocam ,iş çıkarma başımıza"Bugün kararım kesinleşti.Seneye formatör falan olmuyorum,yeter bu kadar amelelik.

Büyük suç işlemişsin hocam. Bana da bilgisayarını getir, fotoğraf makinanı getir diyodu hep. Ben bir sürü para vermişim laptopumu getirecekmişim, eşşek gibi orda burda kullanacakmışım.

sinefil' Alıntı:

Kusura bakmayın ama siz müsade ediyorsunuz böyle küstahlaşmasına. Bir kere mecbur değilsiniz fotoğraf çekmeye de, makinenizi kullandırmaya da. İkincisi madem unuttunuz, e malum lafı da yediniz ne diye eve almaya gidiyorsunuz. Ne hali varsa görsün. Böyle beş para etmez adamlara bu cesareti sizin tavırlarınız ve tepkileriniz verir hocam.

sinefil' Alıntı:
hocam web yayın ekibini kur resim çekme işini bir öğretmene ver sende web sitesi tasarımı görevini al. ben bu yüzden idareyle kanlı bıçaklıyım. ve hiçte pişman değilim. hakkımı aradım varsın bana tembel desinler varsın psikolojik baskı yapsınlar ama ben hakkımı aradım ve aldım. tabi idare şu an kafayı bana takmış durumda ama yinede Hiç Pişman değilim...

Geri