Ford Options Hk.

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arabamı sattım yeni bir ikinci el araba alacaktım ancak ikinci el çok pahalı bende sıfır almaya karar verdim. Ford options'u daha önce duydum fakat pek bilgi sahibi değildim. Bu konuda bilgi sahibi olup görüş bildirecek arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirmiyim?

1. Hangi aracı almak istediğinize karar veriyorsunuz.
2. Size uygun gelen ödeme dönemlerini seçiyorsunuz.
3. Aracınızın değerinin* en az %20’si tutarında peşinat ödemesi yapıyorsunuz.
4. Seçtiğiniz vadeye göre vade sonunda ödemeniz gereken aşağıdaki son ödeme tutarları belirleniyor.
• 24 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %40’ına denk gelen son ödeme
• 36 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %35’ine denk gelen son ödeme
• 48 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %30’una denk gelen son ödeme
5. Peşinat ve son ödeme tutarı, aracınızın fiyatından çıkarılıyor. Bu sayede standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçeneklerine ulaşıyorsunuz. (Taksit tutarı ve ödeme koşullarını http://www.fordoptions.com.tr/ adresinden kendiniz hesaplayabilirsiniz)
6. Ford Bayiinizdeki yetkili, başvurunuzu Ford Finans’a iletiyor.
7. Finans belgeleri tamamlandığında ise yeni arabanızı kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz.
8. Anlaşmanın sonunda ise üç opsiyondan birini seçme imkanı buluyorsunuz. (Son ödemede sunulan opsiyonları bir sonraki sekmeden incelleyebilirsiniz

http://www.ford.com.tr/odeme-secenekler ... rd-options

Hocam yinede sıfır alıyorsun pahalı olması normal ama ikinci el ve ne idüğü belirsiz araçlara bu kadar para verilmez. Peşin param az olduğu için Ford options düşündüm.

Ben geçen sene ford focus aldım 36,5 ford finans kullanım 21,5 vedim 15 ini 3 yıl ödemeli 0 faiz şeklinde ama 450 tl dosya masrafı adı altında parea alıyorlar ama seçenek olarak güzel.

Simurg_03' Alıntı:
Ben geçen sene ford focus aldım 36,5 ford finans kullanım 21,5 vedim 15 ini 3 yıl ödemeli 0 faiz şeklinde ama 450 tl dosya masrafı adı altında parea alıyorlar ama seçenek olarak güzel.
0 arac alma opsıyonuda varmış sizin için hocam.. nası hesaplımı acaba

Geri