Ford Focus 1.6 TCDi 2013 Trend X mi Titanium mu ?

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Ford Focus 1.6 TCDi 2013 Trend X mi Titanium mu ?

Farkları endir yada şöyle sorayım fark gözetmek doğrumudur yani hangisi tutulur satışı kolaydır yardımcı olurmusunuz ?
Alırken de nelere dikkat etmeliyim?

Hocam biliyorsunuzdur titanium dolu pakettir. Satışı diğerine göre kolaydır tabi fiyat farklıdır. 2011 Kullandım titanium ek özellekler vardı. Şuan ki paketleri incelemek gerek. Trend x paketini genelde şirketler tercih eder ki buna dikkat edin derim. Dolu pakette aman aman kullanacağınız özellikler de olmayabilir. Mesela kol dayama ararım arabada ama yağmur sensörü olmasa da olur. Bi de trend e x deyip özellik artırmışlar hız sabitleyici. Tercihe bağlı ama titanium satışı biniciler için caziptir Trend servisler için

v.ofkeli' Alıntı:
Hocam biliyorsunuzdur titanium dolu pakettir. Satışı diğerine göre kolaydır tabi fiyat farklıdır. 2011 Kullandım titanium ek özellekler vardı. Şuan ki paketleri incelemek gerek. Trend x paketini genelde şirketler tercih eder ki buna dikkat edin derim. Dolu pakette aman aman kullanacağınız özellikler de olmayabilir. Mesela kol dayama ararım arabada ama yağmur sensörü olmasa da olur. Bi de trend e x deyip özellik artırmışlar hız sabitleyici. Tercihe bağlı ama titanium satışı biniciler için caziptir Trend servisler için
trend x satış sayısı daha fazla hocam sizden rica etsem 2013 model olmak kaydıyla 1.6 tcdi kategorisinde siz alsanız hangi aracı alırdınız incelermisiniz araçları 50.maximum çok zorlayınca 60.000 tl ye kadar bana bulabilirmisiniz içinize sinen bir aracı

tabi ki titanium. kıyaslanamaz bile birbiriyle donanım farkları çok fazla. trend x boş paketin bir üstü. titanium ise full paket sadece geniş ekran ve sunroof yok. istersen torosa bin ama full pakete bin. bende de 2008 focus titanium var. alırken aynı modelin trendine göre 4 bin lira fazla verdim. şu an iyi ki de full almışım diyorum. hız sabitleyici (cruze control) bile şartmış. uzun yolda anlıyorsun.

2013 trendx ve titanyum en büyük farkı motor gücü hocam trendx 95 ps titanyum 115ps %20lik bir performans artısı var titantumun tabi fiyatıda ona göre yüksek. Bütçeniz varsa tabiki titanyum ama 60bine temizi bulunurmu bilemeyeceğim

Ben 2013 titanium u 63 e aldım 35000 km de. Sıfır alırken arada 15 20 bin fark var, nasıl olsa almıyoruz bari ikinci elde full alayım dedim. Artı benimkinde smart pakette var Sony ses sistemi otomatik park vs.

memedim27' Alıntı:
Ben 2013 titanium u 63 e aldım 35000 km de. Sıfır alırken arada 15 20 bin fark var, nasıl olsa almıyoruz bari ikinci elde full alayım dedim. Artı benimkinde smart pakette var Sony ses sistemi otomatik park vs.
nasıl ? memnunmusunuz çekiş yol tutuşu bakımından

Geri