for-x / navimex android multimedya

Kodla Büyü

ctacesy

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar

2015 model Renault clio 4 icon aracıma android multimedya taktırmak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla for-x ve navimex popüler markalar. Navimex hakkında biraz olumsuz yorumlar okudum. For-x taktırıcam sanırım.

Sizin fikirlerinizi de almak istedim.

Merhaba arkadaşlar

2015 model Renault clio 4 icon aracıma android multimedya taktırmak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla for-x ve navimex popüler markalar. Navimex hakkında biraz olumsuz yorumlar okudum. For-x taktırıcam sanırım.

Sizin fikirlerinizi de almak istedim.

Ben 2009 yaris'e aldım bir ay kadar oldu. Fimex marka. Navimex'in yan kuruluşu olarak geçiyor. Şu ana kadar memnunum. Geri görüş kamerası çok iyi. Bu kadar iyi olacağını sanmıyordum. Tabi elektronik işi şansa da bağlı.

teşekkür ederim hocam
Rica ederim. Bu arada ben marka olarak hiç araştırmadım. Piyasada fiyat sordum. Yariste yan çıtalar kesiliyor dediler. Almayacaktım. Birisi eski teyip sökülüp kesmeden takılan var mı firmalara sorayım bulursam haber ederim dedi. Bende tamam dedim. Araştırmış bulmuş markası fimex dedi. Bende markaları bilmiyorum iyi diyorsanız takalım dedim. İyi marka dedi. Öyle aldım.
1711095811679.png

Bu modellerde sarıyla işaretli kısımlar cihaza takılı geliyormuş. Altta kalan orijinal çıtalar kesilecekmiş. Arıza vs olsa eski radyoyu takınca çıta ekli kesik çizgisi olacak. Bende çıtanın altında kalacak yok mu dedim. Kimse sallmadı yok ondan diye. Bir tanesi araştırdı sağolsun.
1711096128504.png

Bu şekilde takıldı. İçime sindi. Ekranı biraz küçük diğerlerine göre ama önemli değil. Fazlasıyla iş görüyor.
Bu da geri görüş kamerası. Kapalı garajda hiçbir lamba yanmıyorken.
1711096192884.png

Teşekkür ederim hocam. For-x te karar kıldım. Taktirinca buradan paylaşırım. Taktiracak arkadaşlara rehber olur

Geri