flaş flaş il içi eş durumu geldi

Kodla Büyü
Önceden sıradan bir hak olan Eş durumu Şubat ataması, şimdi bir sadaka olarak veriliyor. :x
Sadece mağdur durumdaki eşler için seviniyorum. Allah yardımcıları olsun. Umarım hepsi istedikleri yerlere gider ve ailelerine kavuşurlar.

önemli olan da zaten bu hocam kim önce vermiş kim sonra vermiş önemli değil. ama zaten insanların hakkı olan şeyi sadaka gibi vermeleri sıkıntı....

bu atamayı bekleyen arkadaşlar için sevindim ama ben kırgınım arkadaş ama şuan ki bakanımız eskisi gibi olmayacak galiba. İnşallah ama yeni bakanımızında öğretmenlere sahip çıkmasını bekliyorum yav toplumda çalışmadan bankamatik memuru olarak algılanıyoruz sanki öğrencilere zulüm eden olarak görüldük acaba bana mı öyle geliyor yaaavvvvvv

Tabiki hocam, benimkisi biraz espri yapmaktı. önemli olan mağduriyetlerin tamamıyla ortadan kalkması. yanlışın neresinden dönülürse kardır. belki milli eğitime gelen bakanların veya üzerinde düşünen iktidarın bakış açısı değişmiştir.
belki bu tüm sorunların çözümüne bir başlangıç olur.

Köy yerlerinde bir laf vardır; Allah garibanı sevindirmek için eşşeğini önce kaybettirip sonra buldururmuş derler, bunlarınki de o hesap. Zaten her yıl yapılan şubat eş durumu atamasını kaldırdık yok yapmayacağız kesinlikle bilmem ne yok yönetmelik var yok genelge var.....

Sonuç; Haşmetli padişahımızın(!) emriyle eş durumu atamaları yapıldı. Açın bakın bir çok TV kanalında öyle dedi. Sayın başbakanımızın emri ile çocuk yapıldığı gibi onun emriyle yada ferman ya da buyruk ne derseniz, eş durumu atamaları yapıldı. :!: :verymad:

Geri