FLAŞBELLEK 1.50 mb

Kodla Büyü
Merhaba hocalarım flaşbelleğime dosya attım ama onu tekrar açınca bütün klasorler 1,50mb gösteriliyor ve açılmıyor winrar olarak açtığımda belgelerimi açıyor ve oyun saveleri çıkıyor lütfen yardım edermisiniz :(

Ekli dosyalar

• 1,50mb.png
    1,50mb.png
    197 KB · Görüntüleme: 1,050
Hocam onlar virüs. Klasör değil haberin ola. Bilinen dosya türleri için uzantılar göster Klasör Seçeneklerinde ne demek istediğimi anlayacaksın. Dosyalarım nerde diyorsan. Dosyaların virüs tarafındna sistem dosyası olarak işaretlenmiş ve gizlenmiş.

protototype' Alıntı:
Merhaba hocalarım flaşbelleğime dosya attım ama onu tekrar açınca bütün klasorler 1,50mb gösteriliyor ve açılmıyor winrar olarak açtığımda belgelerimi açıyor ve oyun saveleri çıkıyor lütfen yardım edermisiniz :(

Hocam ektedi dosyayı flash diskini içine yapıştır.Son çalıştır.Sorun hal olur

Ekli dosyalar

• gizli dosyaları göster.rar
    124 bayt · Görüntüleme: 40
ahmetfx' Alıntı:
Hocam onlar virüs. Klasör değil haberin ola. Bilinen dosya türleri için uzantılar göster Klasör Seçeneklerinde ne demek istediğimi anlayacaksın. Dosyalarım nerde diyorsan. Dosyaların virüs tarafındna sistem dosyası olarak işaretlenmiş ve gizlenmiş.
Bilinen dosya türleri için uzantıları gösterdim sonlarında exe geliyor yani 100nıkon.exe [dosyaların virüs tarafından sistem dosyası olarak işaretlenmiş ve gizlenmiş] dosyalarımı tekrar nasıl geri alabilirim.

dosyaları kurtarmak için önce virüsü temizlemelisiniz. AVG güzel temizliyor. Ayrıca temizleme işleminden sonra dosyalarınız görünmez hale gelir. Onları da winrar ile ya da forumda paylaşıldı attrib komutu ile açabilirsiniz. forumda kalsör exe virüsü diye aratın

protototype' Alıntı:
Bilinen dosya türleri için uzantıları gösterdim sonlarında exe geliyor yani 100nıkon.exe [dosyaların virüs tarafından sistem dosyası olarak işaretlenmiş ve gizlenmiş] dosyalarımı tekrar nasıl geri alabilirim.
ozhan3030' Alıntı:
Hocam ektedi dosyayı flash diskini içine yapıştır.Son çalıştır.Sorun hal olur
öncelikle flash diski virüs taramasından geçir ve virüsleri temizle. daha sonra ozhan3030 hocamın eklemiş olduğu dosyayı indirip rar'dan çıkar. çıkan dosyayı flash diske kopyalayıp çalıştır bir süre bekle dosyaların tekrar görünecektir.

Geri