fiyat düştü arabamı satıyorum

Kodla Büyü
Re: arabamı satıyorum

hocam bu modele bu para çok.Sadece bir artısı km si düşük.Ama benzinli ise bu da sorun olmuyor.

Re: arabamı satıyorum

10 milyar peşin geri kalan vade farksız kredi kartına 10 taksitte olur

Re: arabamı satıyorum (kredi kartına taksit)

15-16 arası anca satarsın hocam... Yinete iyi satışlar.

İnşallah isteğin fiyata satırsın ama 15-16 da satılamaz hocam çok istemişsin.

Neden satıyorsun hocam. Bunda olamayıp toyotada olan ne var??

Neden satıyorsun hocam. Bunda olamayıp toyotada olan ne var??

CEVAP: BEBEK ARABASI

CEVABI BEĞENMEZSEN: ESP , 9 HAVA YASTIĞI , NCAP DAN 5 YILDIZ GENİŞ RAHAT KONFOR EBD DESTEKLİ ABS DİJİTAL KİLMA ELEKTRİKLİ AYNALAR VB
BEBEK ARABASINI VE EŞYALARI KOYABİLECEĞİM BÜYÜK BAGAJ BAGAJ

hemde değişeni var çok zor bu fiyat hocam.
ama bor power katkılıymış tamam o zaman ucuz bile :D

2005 benzinli 206'7a kimse 17.700 vermez hocam..
yine de hayırlısı olsun..

tanıdıklar 2006 yı fiyatlar düşmeden 16 ya almıştı zaten dizel hala çok istemişsin.

.

bırakın bu işleri,birbirinize polim yapmayın,sizler galerici değilsiniz...o arabanın ederi normalde 14.750-15.250 arası,değişeni olduğu için 14.500 den yukarı etmez,adamın arabasına 13.500 teklif etmek te 16.000 dan geri gelmemekte normal değil,14.500 e alışveriş yaparsanız ikiniz içinde en iyisi olacaktır.

Denizhan' Alıntı:
.

bırakın bu işleri,birbirinize polim yapmayın,sizler galerici değilsiniz...o arabanın ederi normalde 14.750-15.250 arası,değişeni olduğu için 14.500 den yukarı etmez,adamın arabasına 13.500 teklif etmek te 16.000 dan geri gelmemekte normal değil,14.500 e alışveriş yaparsanız ikiniz içinde en iyisi olacaktır.
hocam mesleğim öğretmenlik, al-satla uğraşmam vereceğim fiyatı yazdım, yorum yapmak ta size düşmez bence.

adam arabasının ilanını koymuş buraya,satmak istiyor.
hiç alakası olmayan adamlar çıkıp yok : "çok istiyorsun", "bu araba bukadar etmez" ,"yok benim kayınçom beşe aldı eniştem üçe sattı" bırakın bunları yav.
niye adamın arabasını kötülüyorsunuz veya eleştiriyorsunuz.
ciddi alacak olan adam elbet biliyordur neyin ne olduğu araştırı alırken. müşteri olacak adamları da böyle yorumlarla cayrdırıyorsunuz.

gitarist6207' Alıntı:
Denizhan' Alıntı:
.

hocam mesleğim öğretmenlik, al-satla uğraşmam vereceğim fiyatı yazdım, yorum yapmak ta size düşmez bence.

kime düşer? o zaman direkt satıcıya yazsana neden buraya yazıyorsun? ve ayrıca ben esprisine o üslubla yazdım,ne halin varsa gör banane.ister al ister sat alla alla..

iyi satıslar hocam.aracın ilk sahibimisin.yoksa sende ikinci el mi aldın? bide genel görüş fiyat biraz yüksek.daha makul bişeyler yazarsan talipler cıkabilir.iyi gunler

bu araba 13-14 arasında gider..istediğin fiyat gerçekten ççok yüksek.

Geri