Finaldeyim, Desteklerinizi bekliyorum (Bitti)

Kodla Büyü

anathema

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeni bir gelişme var. 30.000 izlenmeye dayanmış 2 video vardı. Diskalifiye edilmişler. Şansım bir anda arttı.
Aşağıdaki mesajı çok takipçisi olan (üniversite hocaları, yönetici gibi) kişilere gönderirseniz memnun olurum.

- - -

AB Türkiye Delegasyonu’nun internette düzenlediği İnsan Hakları Video Yarışması’nda finale kaldım,
filmimi izleyip YouTube'da "beğen"erek oy verirseniz, sosyal medyada da paylaşırsanız sevinirim.

Film Hakkında:
İnsanların günlük hayatta maruz kaldıkları toplumsal baskılar kuruyemişler üzerinden anlatılmaya çalışıldı.
Tabak, toplumun çeşitli katmanlarını (mahalle, okul, işyeri, ülke vb.), kuruyemişler ise bireyleri temsil ediyor.

http://www.youtube.com/watch?v=e0KWXKK_dUo

Re: Desteklerinizi bekliyorum

Hocam başarılar dilerim ama ben sanki pek beğenmedim.. :)

hocam izledim aslında güzel düşünülmüş ama kuruyemiş dışında bişeylerle ve daha anlaşılır bir dille anlatsaydınız daha başarılı olabilirdi diye düşünüyorum ama hep destek tam destek :++:

yani aslında açıklama olmadan da ne anlatıldığını daha net anlayabilseydik

Başarılar hocam... Anlaşılması için çok dikkatli izlenmesi lazım :)

Re: Finale kaldım, Desteklerinizi bekliyorum

Açıklamayı okumadan izleyince , az olan daha değerlidir ve ilk o yenir gibi bir anlam çıkar :) Bunun farklı bir versiyonu var mesela annem hamsi tava yapar bazen. Araya 1-2 tane istavrit karışır ve sofraya gelince herkes o istavriti kapışır :)).

Espri bir yana madem orda fındığın kaybolması asimilasyonu temsil ediyorsa daha farklı bir efektle izleyicinin kafasında soru işareti bırakmaksızın ve yanlış anlaşılmalara neden olmaksızın daha net bir şekilde anlatılabilirdi diye düşünüyorum. Başarılar diliyorum

Forumtor' Alıntı:
Açıklamayı okumadan izleyince , az olan daha değerlidir ve ilk o yenir gibi bir anlam çıkar :) Bunun farklı bir versiyonu var mesela annem hamsi tava yapar bazen. Araya 1-2 tane istavrit karışır ve sofraya gelince herkes o istavriti kapışır :)).

Espri bir yana madem orda fındığın kaybolması asimilasyonu temsil ediyorsa daha farklı bir efektle izleyicinin kafasında soru işareti bırakmaksızın ve yanlış anlaşılmalara neden olmaksızın daha net bir şekilde anlatılabilirdi diye düşünüyorum. Başarılar diliyorum

haklısınız açıklama okunmadan anlaşılmıyor, teşekkürler yorumlarınız için

çerez yiyesim geldi durduk yere... :scared:

Ben beğendim, müziğide uymuş, basit ama anlamlı bir video olmuş emeğine sağlık başarılar diliyorum

bende beğendim, başarılar hocam. paylaştım da!

aakcakaza' Alıntı:
bende beğendim, başarılar hocam. paylaştım da!

teşekkürler hocam, en büyük sıkıntım paylaşılmaması şu anda epey gerideyiz

Beğendim ve twitter da paylaştım. Başarılar dilerim.

karakartall' Alıntı:
Beğendim ve twitter da paylaştım. Başarılar dilerim.

eyvallah, facebook kullanıyorsanız orada da paylaşabilirsiniz,

işin kötüsü finalistlerden bazıları üniversitelerin sinema tv, iletişim vb bölümlerinden
hocaları prof ünvanlarıyla çok iyi yayıyorlar videolarını, bizim gibi amatörlerin destekçisi yok

toker42' Alıntı:
Ben beğendim, müziğide uymuş, basit ama anlamlı bir video olmuş emeğine sağlık başarılar diliyorum

eyvallah, braveheart en sevdiğim filmdir bu arada ;)

oldukça sembolik :) bu fikir için bile desteklenir, başarılar diliyorum..

sanat garip bir şey açıklamayı okumamış olsam hiçbirşey anlamayacaktım buda benle alakalı herhalde. ama en sonda tabak tamamen boş olup sonradan tabağa düşen farklı kuruyemişlerin değişmeden kalabilmeleri bölümünden bir yerde düzen sağlanacaksa önce iyi bir temizlik yapıp boşaltmak gerekir gibi bir sonuçta çıkıyor sanki yinede beğendim.

Geri