Film tavsiye ederbilir misiniz?

Kodla Büyü

barissakallioglu

Aktif Üye
Arkadaşlar, son zamanlarda izleyecek kaliteli film bulamaz oldum. Öneri üzerine izlediğim bir çok film boşuna zaman kaybı gelmeye başladı bana. Önerebileceğiniz kaliteli bir film var mı? Komedi, polisiye, dram, korku fark etmez. kaliteli olsun yeter

The Invisible Guest - (Contratiempo)

Suç, polisiye türünde İspanyol yapımı, çok sürükleyici bir film. Filmin son sahnesine kadar gizem sürüyor. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. :+1:

John WİCK I
John WİCK II

izlemediyseniz film aramanıza gerek yok. Felsefesi ve tekniği olan bir başyapıt.
Türü: Macera Aksiyon Dram Suç.

dersu.uzala' Alıntı:
Predestination : bilimkurgu , zaman yolculuğu ilginizi çekiyorsa
Hocam hayatımda izlediğim en karmaşık film. Kusura bakmayın ama ben bu filmin kesinlikle izlenmesini tavsiye etmiyorum. Adam kendinden kendini doğuruyor, senaryoyu yazan da bir yerde işin içinden çıkamayıp filmi orada bitirmeye karar vermiş gibi oldu filmin sonu :)

theogus45' Alıntı:
http://720pizle.com/izle/altyazi/hacksaw-ridge.html

Kesinlikle izlemelisin
Savaş Vadisi bencede kesinlikle izlemelisiniz. Gerçekten harika bir film olmuş. Savaş sahneleri çok gerçekçi. Klasikleşen Amerikan yuceltmesini görmezden gelirsek on numara fim.

Savaş tepesi ve John vick serisi de baya güzel...

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kendir_li' Alıntı:
theogus45' Alıntı:
http://720pizle.com/izle/altyazi/hacksaw-ridge.html

Kesinlikle izlemelisin
Savaş Vadisi bencede kesinlikle izlemelisiniz. Gerçekten harika bir film olmuş. Savaş sahneleri çok gerçekçi. Klasikleşen Amerikan yuceltmesini görmezden gelirsek on numara fim.

Hocam ben o yüceltmeyi görmezden gelemedim. Film zaman makinesi ile geçmişe yolculuk edilen filmlerden bile daha fazla kurgu geldi bana. Çünkü dünya savaşlarının birinci sorumlusu olan bu sömürgeci devletler ve onlara silah desteği sağlayan amerika bir tarafta, diğer tarafta ise asyada bu sömürgecileri istemeyen japonya. Kahramanımız ise amerikalı, kahramanlığı ise yaralı askerleri kurtarmak. Savaşı çıkaran zaten gözünü hırs bürümüş kendi ülkesi, savaşmasalardı zaten hiç kimse ölmezdi. Savaş sahneleri tam bir vahşet, çanakkale savaşını andırıyor..

haluk24' Alıntı:
John WİCK I
John WİCK II

izlemediyseniz film aramanıza gerek yok. Felsefesi ve tekniği olan bir başyapıt.
Türü: Macera Aksiyon Dram Suç.

Az önce birinci bölümünü izledim fena değildi, Cüneyt Arkın'ın filmleri gibiydi. İkinci bölümünü izler miyim bilmiyorum.

Eğer izlemediyseniz Alcatraz kuşçusu ve Alcatraz dan kaçış filmlerini,1960 yapımı Spartacus ü,12 Kızgın adam,1972 yapımı Mekanik ve Baba filminin serisini izlemenizi tavsiye ederim.Bu filmleri nefes almadan izlemiştim,harika başyapıtlar

Hocam ben o yüceltmeyi görmezden gelemedim. Film zaman makinesi ile geçmişe yolculuk edilen filmlerden bile daha fazla kurgu geldi bana. Çünkü dünya savaşlarının birinci sorumlusu olan bu sömürgeci devletler ve onlara silah desteği sağlayan amerika bir tarafta, diğer tarafta ise asyada bu sömürgecileri istemeyen japonya. Kahramanımız ise amerikalı, kahramanlığı ise yaralı askerleri kurtarmak. Savaşı çıkaran zaten gözünü hırs bürümüş kendi ülkesi, savaşmasalardı zaten hiç kimse ölmezdi. Savaş sahneleri tam bir vahşet, çanakkale savaşını andırıyor..

Aynen öyle hocam ne ABD ne İngilizler ne bati hiçbirini tavsiye etmem Allah onların cezasını verecektir inşallah ben film olarak güzel geldiği için tavsiye ettim yoksa emperyalist batinin sonuna kadar dusmaniyim

http://www.imdb.com/title/tt0372824/
koro 2004 yapımı olan film.
goodbye Christoper filmini de öneririm. çocukluk çizgi filmimizin hikayesini işlemiş.
lorenzonun yağı filmi çok eski ve efsane diyebileceğim bir filmdir tavsiye ederim.

şuan youtube kanalımdan "Taylanca Yaşam" yaşamımda etkilendiğim beğendiğim başkalarının da fikir sahibi olmasını istediğim şeyleri paylaşmaya başlamış ve kitaplarla bu yola adım adım bulunuyorum.
4 kitap tanıtım meraklandırma videosu yayınladım
yakın zamanda film dizi yer mekan vb şeylerle de devam edeceğim

Bir zamanlar anadoluda-sanat
bisiklet hırsızları-klasik
3 bilbord- oscarlı
çocukluk(boyhood)- yaramaz

İlk anda aklıma gelenler..
Klasiklerden => Esaretin Bedeli,Yeşil Yol,Zindan Adası,Titanic,Se7en,
Seri olarak ise Star Wars,Yüzüklerin Efendisi,Marvel sinematik evreninin tüm filmleri(özellikle Avengers Serisi) izlemediyseniz kesinlikle izlemelisiniz derim.
Bi de bonus olarak 3 dizi önerisi Breaking Bad,Person of Interest,Fringe..
Yeni dizilerden ise son zamanlarda izleyip çok beğendiğim Dark'ı tavsiye ederim:)

Geri