film önerisi;?

Kodla Büyü
aynenbadi' Alıntı:
arkadaşlar can sıkıntısı,şöle son günlerde izlediğiniz güzel bi fil var mı online izliyeceğim.
gerilim,aksiyon tarzı olabilir..

hocam, güzel film online olarak eklenmez siteye, yani online sitelerde güzel (herkese göre ciddi değişebilir) hayatta bulamazsın. torrent ile indirip, altyazı ile izlemelisiniz.
Ciddi güzel, bi şeyler katan film istiyorsanız yönetmenler üzerinden film tavsiye edebilirim.

Andrei tarkovsky : Nostalgia, Offret, Stalker ,Ivanovo Detstvo
Jean-Luc Godard : Tout va bien ,Alphaville
akira kurosawa : Rashomon

Bunların haricinde, Colleteral, requim for a dream, A Perfect World ,Noi the Albino,JFK,Dead Poets Society ,Lawrence of Arabia , tavsiye ederim .

karthik_calling_karthik.jpg

duyu81' Alıntı:
Soroyayı Taşlamak

Uzun süre etkisinden kurtulamazsanız.Tavsiye ederim.

bu film islamı karalama adına yapılmış bir film. islamda yeri olmayan ama varmış gibi göstererek karalamaya çalışılarak yapılmış iğrenç bir film

toker42' Alıntı:
duyu81' Alıntı:
Soroyayı Taşlamak

bu film islamı karalama adına yapılmış bir film. islamda yeri olmayan ama varmış gibi göstererek karalamaya çalışılarak yapılmış iğrenç bir film

Nasıl yani islamla ne ilgisi var.Varmış gösterilen ama olmayan şey nedir ?

duyu81' Alıntı:
toker42' Alıntı:
duyu81' Alıntı:
Soroyayı Taşlamak

Nasıl yani islamla ne ilgisi var.Varmış gösterilen ama olmayan şey nedir ?

filimde islam adına güye taşalanarak bir kadına ceza veriliyor ve kadın bu taşlama sonucunda öldürülüyor hatta taşları çocuklara bile attırıyorlar. pergamberimizin hayatında böyle verilmiş bir ceza yok. islamda böyle bir cezalandırma yok.

the call
buradaki tavsiyeler üzerine izledim
izlerken insan geriliyor,kendini kaptırıyor ama sonunu beğenmedim
tavsiye ederim

Bu filmi beğenmezsen BBnet'e bi daha yorum yazmam :D

Ekli dosyalar

• hd_100070769_01.jpg
    hd_100070769_01.jpg
    319 KB · Görüntüleme: 666
çok güzel bi film vardı insanların anılarına girebilen bir makine yapıyorlar, suçluların anılarına giriyor orada kısılıp kalıyordu çok güzel filmdi de adını bir türlü hatırlayamadım :D

image-3046_505B060D.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=Lxdr-uDujvk

20. yüzyılın ilk çeyreğinin son yıllarında, Maraş Vilayeti'nin tarihinde iki Cuma namazı pek mühimdir.
Birisi, 1919 yılında Fransız işgali altında, Kasım ayının son Cuma namazı;
diğeri Cumhuriyet'in ilanından sonra, 1925 yılındaki Kasım ayının son Cuma namazı.
Bir gün arayla, 28 Kasım ve 27 Kasım günleri..

Önce, 28 Kasım'ı hatırlayalım. Bir önceki akşam, Agop Hırlakyan'ın evinde düzenlenen dans partisinde,
Fransız komutanının dans etmek istediği Ermeni kızı, komutanı reddeder.

Sebebini de şöyle açıklar:

"Kalede Türk Bayrağı dalgalandığı sürece sizinle dans edemem."

Bunun üzerine kaledeki bayrak iner.

Ertesi gün halk Cuma namazı için Ulu Cami'de toplanır. İmam Rıdvan Hoca,
"Kalesinde bayrağı dalgalanmayan ülkede Cuma namazı kılınmaz "der.

Halk kaleye hücum ederek Fransız bayrağını indirir ve Türk Bayrağı'nı asar.
Sonra Cuma kılınır. Neticede, 11 Şubat 1920'de Fransızların şehri terk etmesine kadar süren Maraş destanı yazılır.
kaynak :

zlatanibo' Alıntı:
çok güzel bi film vardı insanların anılarına girebilen bir makine yapıyorlar, suçluların anılarına giriyor orada kısılıp kalıyordu çok güzel filmdi de adını bir türlü hatırlayamadım :D
Başlangıç (Inception (2010) filmi

zlatanibo' Alıntı:

Filmin adı :Azınlık raporu

Çekiçli adam filminin adı da OldBOy

Geri