Fikirlerinizi Bekliyorum...

Kodla Büyü

bravehard2010

Süper Üye
Süper Üye
Slm arkadaşlar az önce Müdür Bey bana okulun sitesinin güncellştirilmesi gerektiğini söyledi.Bende öğretmen arkadaşlarımızın gerekli dökümanları vermediğini söyledim.Daha öncede bana bunu söylemişti.Bende bir kağıda gerekli dökümanların bana verilmesi gerektiğini belirten bir yazı yazıp müdür beye imzalatmıştım, öğretmenler odasına asmıştım.Ancak öğretmen arakdaşların çok azı bana resim vs bilgilerini verdiler.Bugün de böyle söyleyince bende gerlidim.Hocam Ben dersime giriyorum gerekli şeyleri yapıyorum bunun haricinde öğretmenlerin ardı sıra koşturamam dedim.
Oda mecbursun dedi.Bende formatör öğretmen olmadığımı herhangi bir mecburiyetimin olmadığını söyledim.
Bana o zman sana resmi yazı ile ileteceğim dedi.Bende nasıl istiyorsanız öyle yapın sorun yok benim açımdan dedim.
Şimdi benim ne gibi haklarım var?Resmi yazı ile iletirse benm ne yapmam lazım?Çok zor birşey değil aslında güncellemek ancak uslup beni rahatsız etti ve haklarımı daha detaylı öğrenmek istiyorum.Bu arada Meslek Lisesindeyim.4 arkadaşız kadrolu olarak.....

size web sayfasının güncellenmesi ile ilgili yazılı emir verecek, sizde gerekli bilgi ve fotoların diğer öğretmenler tarafından size uklaştırılması halinde güncelleyeceğinizi bir dilekçe ile bildirin.

tamam yaparım de işine bak hocam, banada diyorlar, yaparım diyorum yapmıyorum :mrgreen:

Hocam böteci isen yazıyı al üniversitede eğitim teknolojileri ve bilgisayar öğretmek üzerine dersler gödüğünü web sitesi hazırlama konusunda bilgin olmadığını dilekçe ile arz et. bir daha aynı yazıyı iletirse ilk dilekçe ama giriş sayısı almış olacak müdürün tebliğ ettiği 2 yazı ile beraber bir üst makama gönder. bırak müdür uğraşsın

Hocam böteliyim.Ancak web tasarım dersine giriyorum.Hani pek inandırıcı olmaz.Hocam aslında dediğim gibi güncelleme çok sorun değil bu gün halledebilirim uslub hoşuma gitmedi.Bende şimdi ki prosedür nasıl oalcak onu merak ediyorum.Madem resmi olarak iletecek bende resmi olarak neler yapabilirim cevap olarak...

Sevgili hocam okul sitesi için müdürünüze bir komisyon oluşturulması gerektiğini söyleyin herşeyi yazı karşılığı alın ve işi yazı karşılığı yapın zira sitedeki her haber siteyi güncelleyeni ve okul yönetimini bağlar bizde işler böyle yürümüyor demeyin deneyimle sabittir.

ne yorumu bekliyorsunuz hocam. formatör de değilsiniz. ne mecburiyetiymiş bu...??? bilmiyorum deyin çıkın işin içinden...!!!

Bu gidişle BT öğretmenleri cinnet geçirip bi kaç kişiyi doğrarsa hiç şaşmayın. Bunu istiyolar zaten :verymad:

Geri