Fiesta 1.4 tdci yrend mi hyundai i20 1.2 cdvvt sense mi

Kodla Büyü
Hocam ben 1-2 ay önce sıfır i20 1.2 benzin jump aldım. Dizel arabanın keyfini vermiyor. Klima açık 35 kuruş civarı yakıyor. Dizele binen adam birdaha benzinli arabaya binemez diyorlardı. doğruymuş. Şimdi satıp dizel bir araba alacağım.

Hocam zaten i20 alırsam tüplü düşünüyorum. Tabi o zamanda bagaj çok azalacak. O yüzden çok kararsız kaldım ve 3. Bir göze ihtiyacım var. Yorumlarınız benim için çok değerli...

hocam fiesta tavsiyte etmem arkası çok savruluyor ve oyüzden sık sık kazaya sebebiyet veriyor çok fiesta baktım bikeresinde tam alıyordum yolcu koltuğunda otururken kaza yaptık vazgeçtim bidahada bakmıyorum.
alabilirsen i20 al ama ben focus çuyum. Biraz pahalı işte bunlarda:(

kesinlikle fiesta derim.hyundai ile ford kıyaslanamaz bile.ben gayet memnunum hiç bir sorun çıkarmadı 3 yıldır.yol tutuşuda hb olduğu için gayet güzel sadece süspansiyon sistemi focuslara göre zayıf tabi focus daha iyidir çokda az yakıyor ford.iç hacimlerine de bakın ona göre karar verin

Hocam saydığın 3 arabayi da kullandım.
Sıralama bence Megane 3-fiesta-i20.fiesta 1.4 dizel i alırsan petrol ofisine ne zaman gittiğini unutursun çok tasarruflu bir araç.

valla maaalesef araba işinden hiç anlamam. Allah tan bilgisayarcıyız da bir sürü sitede arama yaptım bu arabaları buldum. en fazla 42bin vererek en iyi seçenek hangisi olur ona bir türlü karar veremedim. bugün bir arkadaş bana hocam var 2008 olsun octavia olsun falan diyo. herkesin düşüncesi farklı sanırım. bir türlü karar veremedim bende fakat bütçemi çok zorlamadan bi fiesta alıcam sanırım.

Fiestaların arkası filan kaymıyor belki kayma hissi veriyor olabilir ama sert güçlü araba süspansiyonları oldukça sert sağlamlık olarak hiçbir sorun yok ve araba gayet atik her türlü 1.2 benzinliyi tokatlar araba 2bin devirde hemen güçleniyor vites istiyor bunları hundai de bulamazsınız ha fordlarda içine ses alma olayı illaki oluyor ama güvenlik hız atiklik konusunda tokatlar ha yeni 1.4 dize 2015 i20 alacaksanız 90 beygir 240tork o başka zaten 55bine ancak alırsınız sınıfının fiyat performans arabası FİESTA dır 2010 - 2011 modeli 30-35 bin aralıgında biraz araştırmayla çok rahat alabilirsiniz saygılar

ha bu arada şehir içi 22 kuruş şehir dışı 16-17 kuruş gibi muazzam bi yakıt tasarrufu vardır ama biraz odun bi araba işte herşey parasına göre odun gibi sağlamdırda tabi

2013 1.2 jump kullandim. Tavsiye etmem 6 ay dayana bildim. Satip 2011 1.6 focus aldım. Tabiki diğer secenekler. Huyundai dışında

Fiestaların arkası filan kaymıyor belki kayma hissi veriyor olabilir ama sert güçlü araba süspansiyonları oldukça sert sağlamlık olarak hiçbir sorun yok ve araba gayet atik her türlü 1.2 benzinliyi tokatlar araba 2bin devirde hemen güçleniyor vites istiyor bunları hundai de bulamazsınız ha fordlarda içine ses alma olayı illaki oluyor ama güvenlik hız atiklik konusunda tokatlar ha yeni 1.4 dize 2015 i20 alacaksanız 90 beygir 240tork o başka zaten 55bine ancak alırsınız sınıfının fiyat performans arabası FİESTA dır 2010 - 2011 modeli 30-35 bin aralıgında biraz araştırmayla çok rahat alabilirsiniz saygılar
hOCAM ŞİMDİ FİESTALARI İNCELEMEYE BAŞLADIM 1.4 olanın içerisinde birçok çeşiti var. En çok confort modelinden var. ama aralarında ne farklar var bunların. hangisini tercih etmek gerekir.

hOCAM ŞİMDİ FİESTALARI İNCELEMEYE BAŞLADIM 1.4 olanın içerisinde birçok çeşiti var. En çok confort modelinden var. ama aralarında ne farklar var bunların. hangisini tercih etmek gerekir.

comfortlar eski model 2008 2009 da bitiyor 20 30 bin arası fiyatlar eski kasa ama; ucuz, yeni kasa, güzel fiestalar 1.4 tdci trend 2010 2011 2012 alınabilir, fiyat 32 35 bin civari eder, 120bin km civarı tabi. yukarda güzel olan kasalar son üç tanesidr. ama tabi aşağı dogru fiyatlar 40 50bini bulur. ucuza alınacak güzel fiesta en sondaki trenddir ;)

Geri