Fiber Bağlantısı Olmayan Eba Destek Noktaları

Kodla Büyü

mdio

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu durumdaki okullardaki arkadaşlar neler yaptınız bu hafta? Özellikle XP işletim sistemli eski bilgisayarlara sahip olanlar?

EDN'ler neye göre seçilmiş bir örnekle anlayalım. Bu EDN'leri seçenleri çok merak ediyorum amaçları ne?
A okulu Fiber yok BT Var Bilişim öğretmeni var (BTR değil, amele var nasıl olsa) - Okul EDN
B Okulu Fiber Var BT sınıfı var (BT sınıfındaki PC'ler A okulundakinden daha yeni) Bilişim BTR öğretmeni yok - Okul EDN değil.
İki okul yan yana

EDN'ler neye göre seçilmiş bir örnekle anlayalım. Bu EDN'leri seçenleri çok merak ediyorum amaçları ne?
A okulu Fiber yok BT Var Bilişim öğretmeni var (BTR değil, amele var nasıl olsa) - Okul EDN
B Okulu Fiber Var BT sınıfı var (BT sınıfındaki PC'ler A okulundakinden daha yeni) Bilişim BTR öğretmeni yok - Okul EDN değil.
İki okul yan yana
Bu okul neden değil EDN? Okul idaresi Başvuru yapmamışlardır büyük ihtimalle hocam

okul idareleri mi başvuruyor yoksa koordinatörler veya il ilçe müdürlükleri mi belirliyor. crackli lisanssız güvensiz windows 10 kurmam.

okul idareleri mi başvuruyor yoksa koordinatörler veya il ilçe müdürlükleri mi belirliyor. crackli lisanssız güvensiz windows 10 kurmam.
Windows 10 ille de etkinleştir beni demiyor. Kurulum yap lisans girme, kürek de yapma. Sadece uyarı verir etkinleştirme yap diye kullanıma engel değil.

Hocam okula gelen yazıda bi başvuru formu şeklindeydi, doldurdum ben bilgileri. Müdür yardımcısı istenilen adrese e-mail olarak gönderdi.
Win10 konusunda da başka çaremiz yoktu hocam, xp de açılmıyor kesinlikle canlı ders. Tercih size ait sayın hocam kolay gelsin

Geri